iOS 9.1’in 4.Betası Çıktı!

 

Birçok Apple kullanıcısının yer yer başının belası olan iOS altyapısı hakkında yeni sürümlerin gelmesi, iPhone kullanıcılarını heyecanlandırsa da ; bu güncellemelerin kendine has sıkıntılarının olması yeni güncellemeler beklenilmesini sağlıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6S hakkında detayların ortaya çıkmasını ardından, iOS 9.1’in 4. beta sürümü de bugün kullanıcılarla buluştu. Bu sürümün hangi telefonlarca uygun karşılanacağını ise şöyle belirtebiliriz.

 

OS 9.1 Beta 4 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 gibi telefonlarda kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Bu uygulamayı ‘UDİD kaydınız olmak şartıyla’ ;  Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme şeklinde bir yol izleyerek yükleyebilirsiniz.

 

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Whatsapp İçin Yeni Özellik Hamlesi! başlıklı makalemizde anıl koldaş yazıları, Mesaj İşaretleme ve whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Whatsapp İçin Yeni Özellik Hamlesi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478