İnternet Alışverişleriniz İçin İndirimkodlarım.Com’dan İndirim Kodu Alın!

Türkiye’nin internetten alışveriş yapma oranı her geçen yıl önemli ölçüde artıyor. Öyle ki, internetten yapılan alışveriş tutarı 14 milyar lirayı geçti bile. Bu artışın en önemli nedenler ise, market alışverişleri başta olmak üzere, giyim, aksesuar, elektrik-elektronik alanında her türlü eşyanın internet üzerinden bulunabilmesi ve ayrıca, mağaza satış fiyatının altında ürünlerin bulunmasından kaynaklanmakta.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler in daha cazip olması için yapılan yeni uygulamalardan biri de, indirim kuponları ve bu sitelerin uyguladıkları kampanyalar. İnternet üzerinden alış veriş yapılabilecek ünlü alışveriş siteleri için kullanılabilecek indirim kuponlarını bir arada bulabileceğiniz adreslerden biri de İndirim kuponlarım.com adresi.

Çiçeksepeti, morhipo, trendyl, markafoni, N11, Teknosa, Hepsiburada, Adilışık, Spotfy ve daha birçok ünlü alışveriş sitesi için indirim kuponlarını İndirimkuponlarım.com adresinden bulabilirsiniz. Alışveriş sektöründe bu indirim kuponlarının en fazla kullanıldığı site, N11.com alışveriş sitesi. Elektronik eşya sektöründe indirim kuponlarının en farklı şeklide kullanıldığı site ise, Mediamarkt.

Alışveriş siteleri

İndirim kuponlarına kullanıcıların da oldukça fazla ilgi gösterdiğini belirtmek gerek. Öyle ki, 2014 yılında kullanılan indirim kuponlarının sayısının 560 milyon olduğu tahmin edilmekte. 2019 yılında ise bu rakamın 1 milyara çıkmasının beklendiğini söyleyelim. Bu rakamlarda indirim kuponlarının alışverişi önemli oranda artırdığının bir göstergesi. İndirim kuponlarının en önemli özelliklerinden biri de, mobil kullanıcılar arasında hızla paylaşılması. Markaların bu kuponları kullanmalarının amaçlarından biri de, marka sadakati oluşturmak ve yeni müşterilere ulaşmak.

 

Bir önceki yazımız olan Artık İnternet Paketiniz Olmasa Bile Ayrı İnternet Faturası Ödemeyeceksiniz! başlıklı makalemizde GSM, İinternet paketi faturası ve mobil internet hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fiyatı Düşen En İyi Akıllı Telefonlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478