Instagram’a Çoklu Hesap Desteği Geliyor!

Facebook’un sahibi olduğu fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram’a çoklu hesap desteği geliyor. Instagramın Android versiyonunda 7.12.0 sürüm güncellemesiyle gelen çoklu profil desteği sayesinde birden çok profil kullanmak zorunda kalanlar artık gir çık yaparak zorlanmayacak. Daha önce twitter’da gördüğümüz çoklu hesap desteği, Instagram’da bulunan beta programı ile kullanılmaya başlanacak. Ancak çoklu profil kullanım özelliğinin şu an için test aşamasında olmasından dolayı, bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar, öncelikle bu programa katılarak test edecekler.  Ayrıca çoklu profil kullanım özelliğinin şu an için sadece Android ve Apple kullanıcıları için deneme aşamasında olduğunu da belirtelim.

INSTAGRAM

Instagram’ın çoklu profil kullanım özelliğini kullanmak isteyenler ve nasıl test edileceğini merak edenler içinse, yeni sunulan 7.12.0 güncellemesini kullanarak Instagram’da dilediğiniz kadar profil bağlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Bununla beraber, bu uygulamaya kolaylıkla geçiş yapabileceğinizi de belirtmek gerek.

Instagram’da çoklu profil test kullanıcısı olabilmek içinse, ilk yapmanız gereken hesabınızı tanımlatmak. Daha sonra ise, açılan sayfadan Become a Tester etiketinin yanında bulunan linke tıklayın ve diğerleri gibi siz de bir test kullanıcısı olun.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ise birkaç saat içerisinde gelecek olan yeni güncelleme sayesinde ise, artık Instagram’da birden fazla hesabınızı aynı anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram’ın çoklu kullanıcı hesabı şu an için Android uygulamasında bulunsa da, bu uygulamanın diğer platformlara da kısa sürede geleceğini söyleyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Android Studio 2.0 Yayınlandı! başlıklı makalemizde android, android studio ve android studio 2.0 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

WhatsApp Uygulamasına Şifre Nasıl Konulur?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478