HTC One A9 Hakkında Şok Gelişme!

Teknoloji dünyasının son girişimci markalarından olan HTC’nin ‘bomba’ diye tabir edilen modellerinden olan One A9 hakkındaki teknik ve maddi özellikleri hakkında geçtiğimiz günlerde bilgi vermiştik.

 

Bu bilgiler konusundaki geri dönüşlerin iyi olduğu HTC One A9’un satış fiyatı konusunda bir değişikliğe gidildi.

Normal şartlarda 499.99 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacağı açıklanan HTC One A9 için, kısa süreli bir indirim kampanyası başlatıldı. HTC’den yapılan açıklamada, HTC One A9’u 6 Kasım’a kadar ön siparişle satın alacak olanların telefona 499.99 dolar yerine 399.99 dolara sahip olabileceği belirtildi.

Ülkemizde kısa zaman önce resmi tanıtımı yapılan HTC One A9’un fiyatı konusunda henüz net bir açıklama gelmedi. HTC One A9 Türkiye fiyatı ile ilgili henüz bir rakam paylaşılmadığı için birçok uzman model hakkında tahmini fiyatlar ortaya koymaya çalılıyor.HTC One A9’un Amerika’daki satış fiyatı göz önüne alındığında HTC One A9 Türkiye fiyatı için ortalama bir tahmin yapmak mümkün olacaktır. HTC One A9 Türkiye fiyatı 2000 TL ile 2500 TL arasında olması bekleniyor.

Bu yabancı kaynaklı indirimin kısa süreli olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Apple'dan Nvidia'ya Çalım Geliyor başlıklı makalemizde apple, Apple Car ve apple jonathan cohen hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

OnePlus X Hakkındaki İlk Detaylar Ortaya Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478