Hitman Sapienza 26 Nisan 2016’da Çıkacak!

hitman bolum 2 ne zaman cikacak

Farklı bir şekilde yayınlanan Hitman’in ikinci bölümü 26 Nisan’da çıkacak. Bölüm 2: Sapienza adıyla gelecek bölüm toplam 7 bölümden oluşacak Hitman’in ikinci bölümü olacak.  Ayrıca en çok PC sürümü tutan yeni Hitman’in Playstation 4’de de yaygın olarak oynanmaya başlanması yapımcıları sevindirdi.

Hitman Neden 7 Bölüm?

Oyunun bu şekilde yayınlanmasının aslında hem avatajları hem de dezavantajları bulunuyor. HİTMAN oyuncularının geri bildirimleri ile kendi içinde iyileşiyor ve gelecek bölümlerde de oyuncularının isteklerine göre değişiklik yapılıyor. Sonuç itibariyle bu oyunları oynayanlar bizleriz ve oyun bizlerin isteğine göre şekillendikçe çok güzel bir hal alıyor.

Hitman Hangi Ülkelerde Geçecek?

Oyunlarda Ortadoğu ya da ABD’yi görmekten tiksinmiş bir kitle var fakat Hitman bu zinciri kırıyor 8ki daha önceki oyunlarında da bu var) bizleri Japonya’dan Fas’a oradan Tayland’a kadar sürükleyecek. Ayrıca mesela Hitman Bölüm 2 İtalya’da geçiyor.

Hitman Bölüm 2 Sapienza Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bölümün fiyatının 20 ile 40 TL arasında değişmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan World of Tanks 9.14 Güncellemesi Çıktı! başlıklı makalemizde World of Tanks 9.14 Güncellemesi, World of Tanks 9.14 Güncellemesi İndirme ve World of Tanks 9.14 Güncellemesi Kurma hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG G5 Reklamında Jason Statham Oynadı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478