HİTMAN 7 Bölümden Oluşacak! 40 TL!

hitman 6

Hitman’in çıkmasına 2 gün kaldı ve birçok oyuncu sürprizle karşılaştı. Çünkü Steam sayfasında Hitman’in fiyatı 39,99 TL olarak görünüyor. Fakat bu sizi yanıltmasın çünkü Hitman geliştiricileri Square Enix ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Hitman’i bölüm bölüm yayınlamaya karar verdiler. Dolayısıyla 39,99 TL olarak görünen fiyat Hitman’in sadece ilk bölümünün fiyatı. Oyunun gelecek paketleri ile tamamına sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret ise 148,99 TL olarak belirlenmiş vaziyette.

2016 yılında Hitman ile göze çarpan bu yeni uygulama başka oyunlarda da karşımıza çıkar mı bilmiyoruz ama oyuncular açısında hem avatajlı hem de dezavantajlı durumlar söz konusu. Avantaj durumu feedback yoluyla oyunun gelecek bölümlerinin iyileştirilmesi ya da mevcut bölümünün geliştirilmesi sağlanabilir. Dezavantaj ise oyunun tamamını alanları gören firma gelecek bölümler baştan savma bir şekilde hazırlayabilir.

7 bölümden oluşacak Hitman’in şimdilik 148,99 TL’lik paketi daha karlı görünüyor. Ayrıca oyun Playstation 4 ve Xbox One için de satışa sunulacak.

hitman 6

hitman 6

Bir önceki yazımız olan The Division DLC Listesi Yayınlandı İşte Tarihleri! başlıklı makalemizde The Division, The Division DLC Listesi ve The Division DLC Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Huawei GR5 Özellikleri Ve Türkiye Satış Fiyatı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478