Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hater uygulaması, birçok sosyal medya platformu gibi kullanıcıların arkadaş edinmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın kullanıcıların özelliklerini tanımlayabilmek için kullandığı özel bir parametre bulunmaktadır. Kullanıcılara sunmuş olduğu bazı sorulara verilen cevapları baz alarak kullanıcının kişisel özelliklerini ve sosyal yaşantısına dair özellikleri tespit edebilmektedir.Bir bankacı tarafından geliştirilen ve +300.000 indirmeyi geçmiş uygulama haliyle insanlardada merak konusu uyandırmakta ve hater uygulaması nasıl kullanılır? sorusunu ortaya çıkarmakta.

Hater uygulaması, kendisini yalnız hisseden ya da yeni arkadaşlıklara yelken açmak isteyen kullanıcıların sıklıkla kullandığı bir uygulamadır. Kullanıcılarının özelliklerine göre kişileri önererek, kullanıcıların anlaşabilme olanağını dahada üst seviyede tutabilmeyi hedeflemektedir.

Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?,Hater Uygulaması
Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hater Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hater uygulamasını akıllı cep telefonunuzun market uygulamasınıda kullanarak yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra uygulamaya kayıt olmanız gerekmektedir.

 • Kayıt işlemini gerçekleştirebilmek için hater uygulamasını açınız.
 • Üyelik işlemini mail adresinizi ya da Facebook hesabınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra belirlemiş olduğunuz şifre ile birlikte hesabınıza giriş yapınız.
 • Giriş işlemi sonrasında uygulama tarafından size birkaç fotoğraf gösterilecektir. Gösterilen bu fotoğraflara yönelik duygu ve düşüncelerinizi, fotoğrafı sağa, sola, yukarı ya da aşağı kaydırarak belirtebilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan fotoğraflara verdiğiniz yanıtlar, sizinle aynı düşüncelere sahip olan ve fotoğraflara sizinle benzer yanıtlar veren kullanıcıların size önerilmesini sağlamaktadır.
 • Ekranın sağ alt kısmında bulunan mesajlar butonuna tıklayarak size önerilen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Kullanmış olduğunuz uygulamada yer alan profil bilgilerinizi düzenlemek isterseniz, ekranın sol alt kısmında yer alan profil butonuna tıklamanız ve oradan gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekmektedir.

Hater Uygulaması Nasıl Silinir?

Hater uygulaması birçok sosyal medya platformu gibi belli bir süre sonra kullanıcılar tarafından bazı şikâyetler ya da durumlar nedeniyle kullanılmak istenilmeyebiliyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Hater uygulaması üzerinden açmış olduğunuz hesabınızı silebilirsiniz.

 • Uygulamanızın sol alt kısmında yer alan profil butonuna tıklayınız.
 • Açılan pencerede yer alan Ayarlar menüsüne giriş yapınız.
 • Ayarlar sayfasının alt kısmında yer alan Delete Account seçeneğine tıklayınız.
 • Tıkladıktan sonra size gelen uyarı mesajını Yes olarak cevaplayınız.
 • Verilen adımları gerçekleştirmeniz durumunda hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Birçok sosyal medya platformu gibi hater platformuda genellikle güncelleme almaktadır. Bu güncellemeler neticesinde hater uygulaması üzerinde bazı değişiklikler meydana gelebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.Ayrıca bir başka görüntülü sohbet arkadaşlık uygulaması olan Azar’ıda inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Arkadaş Listesi Oluşturma Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde Facebook Arkadaş Listesi ve Facebook Arkadaş Listesi Oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Google Chrome Güncellemeleri Kapatma 3 Adımda

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478