Haftanın Mobil Oyunları!

Mobil oyun sektörü hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Birçok önemli firma, bu alana yatırım yapmaktadır. Android, iOS ve Windows Phone gibi işletim sistemlerine göre üretilen oyunlar, indirme sayılarıyla dikkat çekmektedir.

Ekim ayının 2. haftasında yer aldığımız şu günlerde, son dönemde öne çıkan ve indirilme sayılarıyla dikkat çeken mobil oyunları sizler için derledik. İşte ön plana çıkan mobil oyunlar:

Sky

Ketchapp firması mobil oyun sektöründe ön plana çıkan firmalar arasında yer almaktadır. Ürettiği sinir bozucu ama bağımlılık yaratan oyunlarıyla dikkat çeken firmanın yeni oyunu olan Sky oyunu da beğeni topluyor.

Sky oyununda olabildiğince mesafe kat etmeye çalışıyorsunuz. Bu da eğlenceli bir oyun ortaya çıkarıyor. Bağımlılık yaratan oyunlardan olan Sky, Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Oyunun Windows Phone versiyonu ise henüz mevcut değil.

Age of Sparta

Kent kurma ve savaş yapma oyunları, oyun dünyasına damga vurmaya devam ediyor. Strateji adı verilen bu tür oyunlardan en son çıkanı ise, Age of Sparta oldu. Tarihi ve mistik bir havası olan oyun, heyecanlı zaman geçirmenizi sağlayacak.

Age of Sparta oyunu, Android, iOS ve Windows Phone platformları için ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Strateji oyunlarını sevenlere bu oyunu indirmelerini öneriyoruz.

mobill

Eternity Warriors 4

Mobil oyun dünyasının ünlü firmaları arasında yer alan Glu tarafından piyasaya sürülen Eternity Warriors 4, aksiyon ve savaş unsurlarını bünyesinde barındıran bir oyun. Düşmanları yok etme üstüne kurulu olan bu oyun, grafikleri ile dikkat çekiyor.

Eternity Warriors 4, iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Oyunun Windows Phone versiyonu ise henüz mevcut değil.

Tafu

Tafu oyunu, Tafu Mobile Solutions firması tarafından piyasaya sürülen bir oyundur. Az yer kaplayan ve bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan Tafu, eğlenceli ve oldukça basit bir oyundur. Cihazınızda az yer kaplayacak oyunu indirmenizi öneriyoruz.

Tafu sadece Android platformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Oyunun iOS ve Windows Phone versiyonları ise şu an için mevcut değil.

Haftanın öne çıkan mobil oyunları bu şekilde sıralanıyor. Siz de mobil cihazlarınıza bu oyunları yükleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Just Cause 3 başlıklı makalemizde Just Cause 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Hangi İPhone 6S’i Almak Gerek?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478