Haftanın Mobil Oyunları (15 Kasım)

Oyun sektöründeki hareketlilik devam ediyor. Firmalar özellikle mobil oyun sektörüne eğilmiş durumda. Pazarı gittikçe büyüyen mobil oyun sektöründen daha fazla pay almak isteyen firmalar, birbirinden güzel oyunlarını piyasaya sürmeye devam ediyor.

Günümüzde akıllı telefon ve tabletlerin yaygınlaşmasıyla birlikte, her an her yerde oyun oynama ihtiyacı belirdi. Bu nedenle firmaların bu sektöre yatırımları artmaya başladı. Donanımsal olarak gittikçe gelişen cihazlar ile birlikte daha gelişmiş oyunları oynamanız mümkün olacak.

İşte Kasım ayının tam ortasında bulunduğumuz dönemde, bu hafta en fazla indirilen ve gündeme gelen mobil oyunlar:

Colord

Mobil oyun dünyasında yerli firmaların atılımı devam ediyor. Colord oyunu, Detecreation firması tarafından çıkarılan bir oyun. Son derece eğlenceli ve uzun soluklu olan oyunda amaç, doğru renkleri zamanında bulmak. Oyun bağımlılık yapacak türden bir oyun ve önemli indirilme rakamları elde etmiş durumda.

Colord oyunu, ücretsiz olarak Android platformunda yer alan kullanıcılara sunulmuş durumda. Oyunun iOS ve Windows Phone versiyonu ise henüz bulunmuyor.

mobill

Zombie Wars: Invasion

Karşımızda bir yerli yapımı oyun daha bulunuyor. Zombie Wars: Invasion oyunu, Deniz Yukarıçukur isimli bir geliştirici tarafından pazara sunuldu. Oyun, gerçekleşen zombi istilasını konu alıyor. Oyunun aslı ise, savunma temeliyle öne çıkan bir strateji oyunu. Başarılı oyunlardan biri olan bu oyun, ilgiyle karşılanmış durumda.

Zombie Wars: Invasion oyunu, Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Oyunun Windows Phone versiyonu ise şu anda bulunmuyor.

Mobile Strike

Mobil oyunlarda strateji oyunlarının çok önemli bir yeri var. Modern strateji oyunları arasında yer alan Mobile Strike oyununda, kendi ordunuzu kurup, teçhizatlar alabileceğiniz ve savaşa katılabileceğiniz bir oyun. Clash of Clans oyununa da benzetilen bu oyun, daha modern bir versiyon olarak karşımıza çıkmış durumda.

Mobile Strike oyunu, Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Oyunun Windows Phone versiyonu ise maalesef mevcut değil.

Bu hafta sizlere önereceğimiz mobil oyunlar bunlar. Bu oyunları cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek her an her yerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halo 5: Guardians Xbox One Satışlarını Patlattı! başlıklı makalemizde Halo X5, Halo X5:Guardians ve Playstation 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Galaxy S6 İle Kurtuldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478