Haftanın iOS Uygulamaları!

iOS işletim sistemi kullanıcılarına birçok kolaylık sunan bir işletim sistemidir. Bu haftayı noktalarken sizler için haftaya damgasını vuran, en iyi iOS uygulamalarını derledik:

AmpME

AmpMe uygulaması, sadece iPhone‘u kullanarak çoklu hoparlör kullanımına imkan veren bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Uygulamanın en önemli amacı ise, iPhone’un ses çıkışını kablosuz olarak birbirine bağlamak.

ampme

AmpME uygulaması ile birlikte, SoundCloud platformunda yer alan tüm şarkıların aynı anda iki iPhone cihazından çalınmasına imkan sunuyor. AmpME uygulamasının kullanımı ise oldukça basit ve arayüzü son derece sade.

AmpME uygulamasında bir iPhone ile Party oluşturarak aynı ağdaki iPhon’lara kod gitmesini sağlıyorsunuz. Bu kodu girenler de aynı şarkılara dahi oluyor.

Flow

Instagram istemcilerinden biri olan Flow uygulaması, kolay kullanımı ile dikkat çeken uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama ile Instagram hesabınızdan uygulamaya giriş yaparak takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını anlık olarak görebilirsiniz.

flow

Flow uygulaması ile birlikte Instagram üzerinden fotoğraf arayabilir, yakınınızda yer alan farklı kullanıcılar tarafından çekilen fotoğrafları rahat bir şekilde görme imkanı elde edebilirsiniz. Program, Instagram kullanıcıları arasında gittikçe yaygınlaşıyor.

Design Hunt

Design Hunt uygulaması, değişik platformlarda yer alan ve ilgi çeken tasarımların bir arada görüntülenmesini sağlamaktadır. Uygulama, Product Hunt, Pinterest, Designspiration, Dribble gibi platformlarda en beğenilen tasarımlara tek bir noktadan ulaşmanızı sağlıyor.

design

Design Hunt programı ile birlikte öne çıkan tasarımlara anında ulaşmanın yanı sıra, bu tasarımları telefonunuza kısa sürede kaydetme ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşma imkanı da sunmaktadır. Bu da programa çok önemli bir artı kazandırmaktadır.

Picker

iOS platformunda yer alan uygulamaları keşfetmenizi sağlayacak olan Picker uygulaması, kendi içinde bir sosyal medya mantığıyla işliyor. Takip sistemiyle çalışma sistemine sahip olan Picker uygulaması sayesinde kullanıcıların beğendikleri uygulamalarla koleksiyon oluşturması sağlanıyor.

picker

Picker uygulaması ile oluşturulan koleksiyonun arkadaşlarınız ile paylaşılması da uygulamayı cazip kılan etkenler arasında yer alıyor. Bu uygulama ile AppStore içerisinde yer alan farklı uygulamaları keşfetmeniz çok daha kolay olacak.

Tüm bu uygulamaları AppStore üzerinden indirebilir ve cihazınızda kullanmaya ve eğlenceli zaman geçirmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iOS 9.1 Açık Beta 2 Yayında! başlıklı makalemizde ios 9, ios 9.1 ve ios 9.1 açık beta hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy 07 Özellikleri Sızdı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478