Haftanın İOS Uygulamaları!

Haftanın en çok kullanılan İOS uygulamalarının ilki, Enso Music uygulaması. Oldukça beğenilen bir müzik keşfetme uygulaması olan Enso Music uygulamasında Spotfy hesabınızı uygulamaya bağlayabilir ve Enso Music uygulamasında keşfettiğiniz müzikleri de otomatik olarak Spotfy uygulamasına ekleyebilirsiniz.

Haftanın İOS uygulamaları arasında yer alan bir başka uygulama ise PushPressTimer uygulaması. Sesli asistan bulunan bu uygulama sayesinde günlük işlerinize ne kadar zaman ayıracağınız kontrol edebilirsiniz. PushPress Timer uygulamasında zamanlayıcıyı başlattıktan sonra süre bitmeye yakın size sesli uyarılar gelerek işlerinizi zamanında yapmanızı sağlıyor.

uygulama 2

Bu uygulamaya benzer bir diğer İOS uygulaması ise Takstic adlı uygulama. Sade ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan Takstic uygulamasının en önemli özelliği, sesli asistan Siri’ ye entegre edilebilmesi. Bu sayede Siri’ ye emir vererek Takstic uygulamasını telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

Haftanın son İOS uygulaması ise İbDNS adlı uygulama. Bu uygulama sayesinde size özel en güvenli ve en hızlı DNS sunucusunu bulabilmeniz mümkün. Ayrıca bağlı bulunduğunuz Wi-Fi ağından DNS’i nasıl değiştireceğiniz konusunda resimli görsellerle yardım alabilirsiniz. En iyi şekilde kullanılabilmesi için uygulamanın arka planda çalışır durumda olması gerektiğini de ayrıca belirtmek gerek. Bununla birlikte İbDNS uygulamasının en iyi yanlarından birinin de 15 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip olması diyebiliriz. Hayatımızı daha da kolaylaştırmak için kullanabileceğimiz bu uygulamaların oldukça pratik uygulamalar olduklarını da söylemek gerek.

Bir önceki yazımız olan Samsung'tan Yeni Galaxy S6 Mini ve 8 İnç'lik Tablet Sürprizi! başlıklı makalemizde 8 İnçlik tablet, Galaxy S6 Mini ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Elephone, P9000 Serisi Telefonlarını Tanıtacak!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478