Haftanın iOS Uygulamaları!

Apple tarafından yazılan iOS işletim sistemi sadece Apple firmasının çıkardığı ürünlerde kullanılmaktadır. Dünyada en fazla kullanılan işletim sistemleri arasında yer alan iOS için dönem dönem güncellemeler devam etmektedir.

iOS işletim sistemi konusunda son güncelleme olan iOS 9 ile birlikte birçok yenilik kullanıcılara sunulmuştur. Bu güncelleme ile birlikte çıkarılan uygulamalar da dikkat çekmektedir. Ekim ayının 2. haftasını yaşadığımız şu günlerde ön plana çıkan iOS uygulamalarını sizler için derledik:

Lookmark

iOS ve Chrome için geliştirilen Lookmark sayesinde, Google Chrome tarayıcısını kullanırken iTunes Store linklerini kaydederek, bu kaydettiğiniz linklere ait oyun ve uygulamaları tek tıkla indirebilirsiniz.

Chrome tarayıcısı ile gezinirken beğendiğiniz uygulamaları Lookmark ile kaydederek hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bu uygulama, sık sık oyun ya da uygulama indirenler için son derece önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Lookmark uygulamasını ücretsiz bir şekilde Apple cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Spear

Spear uygulaması ile birlikte, yeni çıkan hizmetleri, ürünleri ve uygulamaları inceleme imkanı bulabilirsiniz. iTunes platformuna yeni gelen tüm ürünleri tek bir çatı altında inceleyerek, hiçbir uygulamayı gözden kaçırmayacaksınız.

Spear ile birlikte incelediğiniz ürün ve hizmetlerle ilgili kişisel yorumunuzu yazabilir ve keşfettiğiniz hizmetleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

ioss

Adblock Fast

iOS 9 işletim sistemi ile birlikte Safari tarayıcısına reklam engelleme eklentileri de geldi. Böylece reklamsız internet deneyimi yaşamanıza olanak sağlandı. Adblock Fast uygulaması ile birlikte reklamsız ve hızlı bir Safari Web deneyimi yaşamanız mümkün olacaktır.

Adblock Fast ile birlikte sadece reklamları engellemeyecek, aynı zamanda veri kullanımını da minimum seviyelere indirme şansı elde edeceksiniz. Bu uygulamayı mutlaka edinmenizi ve daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanızı öneriyoruz.

Juster

Dünya’nın en popüler mikroblog sitesi Twitter‘da 140 karakter sınırlaması bulunuyor. Uzun mesajlarınız için geliştirilen bu uygulama sayesinde 140 karakterden fazla olan mesajlarınızı, tek tweet halinde gönderebilirsiniz.

Juster uygulamasına paylaşmak istediğiniz tweeti ve arka plan görselini belirleyin. Arkasından bu tweeti Twitter’da görüntü formatı olarak anında paylaşabilirsiniz. Böylece farklı programlarla uğraşmadan 140 karakterden fazla mesajlarınızı paylaşabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Tüm bu uygulamalar içinde bulunduğumuz haftada en fazla indirilen ve beğenilen programlardır. Siz de kendi cihazınıza bu programları indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apple'dan AdBlock Hakkında Engelleme Kararı! başlıklı makalemizde adblock, anıl koldaş yazıları ve apple hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Gigaset Me Pro Telefon İncelemesi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478