Haftanın iOS Uygulamaları (24 Kasım)

Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi, sadece Apple markalı cihazlar için geliştirilmiştir. Her geçen dönem yenilenmeye devam eden iOS işletim sistemi ile ilgili her gün yeni uygulamalar karşımıza çıkıyor. Bu uygulamalar cihazların daha kullanışlı hale gelmesine yardım ediyor.

Kasım ayının son haftasına girdiğimiz şu günlerde iOS işletim sistemi ile ilgili en fazla öne çıkan uygulamaları derlemeye çalıştık. iOS 9 ile birlikte büyük bir çıkış yakalayan Apple, bu uygulamalarla cihazların daha fazla öne çıkmasını sağlıyor.

İşte son günlere damga vuran iOS uygulamaları:

My Data Manager

iOS işletim sistemi için geliştirilen My Data Manager uygulaması sayesinde, kotalı cihaz kullanan kullanıcılar önemli bir sorunu çözmüş olacaklar. Bu uygulamayı cihazınıza yüklemeniz durumunda, hem hücresel veri hem de Wi-Fi ağınızdan yaptığınız indirme miktarı sürekli ölçülecektir. Bu da internet kotanızın ne durumda olduğunu size bildirecektir.

My Data Manager uygulamasını iTunes üzerinden cihazınıza kısa zamanda indirebilirsiniz.

ios

Avast SecureLine VPN

Avast, antivirüs konusunda karşımıza çıkan önemli bir firma. Firmanın çıkardığı yazılımlar güvenlik konusunda önemli bir yer edinmektedir. iOS işletim sistemine özel olarak geliştirilen Avast SecureLine VPN uygulaması ile birlikte, cihazınızın konumuna göre en hızlı VPN serverına otomatik olarak bağlanıyor. Bu durum da çok daha güvenli bir internet deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Avast SecureLine VPN uygulamasını iTunes üzerinden cihazınıza indirebilir ve güvenlik seviyesini arttırabilirsiniz.

Magic AdBlock

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda Safari internet tarayıcısı kullanılmaktadır. Magic AdBlock uygulaması, Safari internet tarayıcısında reklamları engellemek için üretilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte sadece reklam engelleme hizmetinden değil, aynı zamanda yetişkin içerikli sitelere erişimi durdurabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya araçlarını engelleme ve sitelerin takip etme özelliklerini de kısa sürede kapatabilirsiniz. Uygulamanın önümüzdeki günlerde Türkçe seçeneğine sahip olması da bekleniyor.

Magic AdBlock uygulaması, son derece kullanışlı ve öne çıkan bir uygulama. Bu uygulamayı iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza bu uygulamaları yükleyerek, cihazınızı daha verimli ve daha güvenli bir şekilde kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iOS 9.2 Beta 4 Çıktı! başlıklı makalemizde apple, ios ve ios 9 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xperia Z6, Basınca Duyarlı Ekran Özelliği İle Gelecek!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478