Haftanın iOS Oyunları!

iOS işletim sistemi, Apple ürünlerine özel olarak üretilen bir işletim sistemidir. Sadece Apple markalı cihazlarda çalışan iOS işletim sistemi, hızı ve görselliğiyle ön plandadır. Özellikle oyun konusunda birçok çeşide sahip olan iOS‘ta bu hafta en fazla indirilen ve beğenilen oyunları inceleyeceğiz:

call

Call of Mini Squad

Call of Mini Squad, bir savaş oyunudur. Trinti Interactive Limited firması tarafından piyasaya sürülen oyun, iPhone ve iPad cihazlar için üretilmiştir. Oyunu, ücretsiz olarak iTunes’ten indirebilirsiniz.

Call of Mini Squad, zombilere karşı savaş verdiğiniz bir kuşbakışı savaş oyunudur. Yani, oyunu yukarıdan bakarak yönlendirmektesiniz. Oyunda, zombiler tarafından işgal edilen bir dünyada hayatta kalma savaşı vereceksiniz. Yeni yaşam kaynakları için aramaya çıktığınızda zombiler tarafından saldırıya uğruyorsunuz ve amansız mücadele başlıyor. Oyunun en beğenilen yönü, sürükleyici olması ve görüntünün göze hoş gelen bir yapıda olmasıdır.

 

siegefalll

Siegefall

Siegefall, Gameloft tarafından üretilen bir strateji oyunudur. iPhone ve iPad cihazları için özel üretilen oyunda fantastik bir dünyaya konuk olacaksınız. Mobil strateji oyunlarında öne çıkan oyunun, zengin içerikleri dikkat çekiyor.

Siegefall oyununda mitolojik yaratıkların dünyada olduğu döneme konuk olacaksınız. Hükümdarlık için verilen savaşta öncelikle tarafınızı belirleyip, savaşa dahil oluyorsunuz. Oyunda kendi bölgenizi savunmanız ve güç kazanmanız durumunda diğer bölgeleri işgal etmeniz gerekmektedir.

 

hit

The Hit Car

The Hit Car, Adrian Kumorowski tarafından üretilen bir aksiyon oyunudur. The Hit Car, iPad ve iPhone cihazlarda çalışmaktadır. Oyun, tamamen ücretsizdir.

Oyunda temel amaç, bulunduğunuz kasabayı işgal edenleri aracınızla ezmek ve kasabanızı kurtarmak. Görsellik bakımından ön plana çıkan ve sürükleyici yapısıyla da dikkat çeken oyun, şiddet içerikli gibi görünse de zararlı görsel içermiyor. Oyun grafiklerinin yanında oyun motoru da oldukça gelişmiştir.

 

falloutt

Fallout Shelter

Fallout Shelter, Bethesda Software şirketi tarafından üretilen, iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak edinebileceği bir oyundur.

Fallout Shelter, bir şehir simülasyonudur. Yani SIMS gibi şehir kuruyorsunuz. Ancak buradaki fark şehirlerin saldırı sonucunda harabe olması ve sizden yeni şehir kurmanızı istemesidir. Oyunda kendinize sığınaklar inşa edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayın Android Oyunu: Truck Simulator: Europe başlıklı makalemizde android oyunlar, mobil oyunlar ve truck simulator hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Google Logo Tasarımı Yenileniyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478