GTA Online’a Mafya Babası Modu!

GTA 5 onlıne’a her geçen yün yenilikler gelerek oyununu daha ileriye taşınması amaçlanmakta. Öyle ki, GTA’yı geliştirmek amacıyla daha önce de çok sayıda DLC ve modların geldiğini genel olarak hepimiz biliyoruz. Fakat GTA’ya gelen son yenilik olan Executives and Other Criminals’ın şu ana kadar gelmiş en eğlenceli yenilik olduğunu da söylemek gerek. GTA’ya eklenen bu Executives And Other Criminals modu sayesinde oyunda bir mafya babası olabileceksiniz. Ayrıca oyunda kendi çetenizi oluşturacak, kendi özel araçlarınız ve kendi helikopterinizi kullanarak istediğiniz yere gidebileceksiniz. Oyunda yapmanız gerekense, en büyük çete lideri olmak için mücadele etmek. Bundan dolayı da, her türlü saldırı, pusu ve tuzaklardan korunmanız çok önemli. Bu arada oyunda yanınızdan geçecek olan siyah araçlardaki mafya babalarının saldırılarına da her zaman hazırlıklı olmanız gerektiğini belirtelim. Ayrıca Free Mod’da kendi çetenizi kurarken onlara tank, zırhlı araçlar ve silahları istediğiniz gibi tahsis edebileceksiniz. Buraya kadar saydığımız bu özelliklerinden dolayı bu yeni modun mafya babası olma deneyimi yaşamak isteyen bütün oyuncular tarafından ilgiyle karşılanacağı da kesin gibi.

GTA MAFYA BABASI

GTA’ya eklenen bu son mod sayesinde çete savaşlarını Mafia, Scarface gibi daha gerçekçi bir şekilde oynamanızın mümkün hale geldiğini de ayrıca belirtelim. Bu arada, meraklıları için son bir not:  GTA’ya yeni gelen bu modun yayınlanacağı tarih ise 15 Aralık olarak duyuruldu.

 

Bir önceki yazımız olan Age Of Empires Efsanesi Sonunda Mobil Platformlarda! başlıklı makalemizde Age Og Empire, android ve clash of clans hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yerli Otomobil Kamuflajsız Olarak Görücüye Çıkacak!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478