Google Play Store deki Uygulamalara Dikkat!

Google Play Store’de yetişkinler  kategorisinde yayınlanan bir uygulama izinsiz olarak sizin fotoğrafınızı çekerek sistemi kilitliyor ve sizden fidye istiyor.Detaylar haberimizde…

Google Play Store

Günümzde her geçen gün yeni bir uygulama yayınlanan Google Play Store de geçtiğimiz günlerde yayınlanan Adult Player adındaki oyun etrafına tehlike saçıyor.

Oyunu kurduğunuz andan itibaren telefonunuza virüs bulaşıyor ve sisteminizi yavaş yavaş ele geçiriyor ve telefonda yaptığınız tüm mesajlaşmaları, telefonda kayıtlı olan tüm kullanıcı bilgilerini (kreti kartı bilgileriniz vs.) hatta telefonunuzun  ön kamerası sayesinde sizin fotoğraflarınızı çekerek uygulama yapımcısının mail adresine gönderiyor.

adult player


1441395643_img20150904223231

 

 

 

 

 

Bununla da kalmayan uygulama sizden 500 dolar vermenizi yoksa resminizi internette yayınlamakla tehdit ederek fidye istiyor ve telefonunuzu kilitliyor.

Bu tür uygulamaların tuzağına düşmemek için bildiğiniz ve en çok tercih edilen uygulamalardan şaşmamanızı technokurt ailesi olarak tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Android Oyunlarda Para Harcama Dönemi Bitti!!! başlıklı makalemizde android, apnana ve apnana kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nokia Android Telefonu C1 Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478