Google Glass 2’yi Sır Gibi Saklıyor

Google Glass 2’yi Sır Gibi Saklıyor

Kısa bir süre önce yeni Google Glass prototiplerinin hazırlandığı hakkında birçok sızıntı gelmişti. Şimdi ise bu prototiplerin son aşamaya geldiği ve Google şirketi tarafından, beta sürüm öncesi aktif testlerinin yapıldığı iddia edilmeye başlandı.

Droid Life tarafından yapılan haberden alınan bilgilere göre, internet üzerinde yeni çıkacak olan Google Glass 2’ye ait olduğu düşünülen farklı izler keşfedilmiş. Tabiki sadece bu izler bizlere netlik vermez ama Google Glass 2’nin, Google şirketi tarafından testlerden geçirildiği de çok yakın bir zamanda tekrardan kullanıcıların akıllı gözlük furyasıyla karşılaşılacak olmasının habercisi olarak işaret edildi.

Şu ana kadar net olarak, doğrudan Google cephesinden açıklanan ya da sızan bir belge veya görsel Google Glass 2 için henüz ortaya çıkmadı. Ancak kullanıcılar da dahil herkesin beklentisi, Google Glass’ın ilk versiyonunun tasarımı bakımından daha şeffaf bir Google Glass 2 olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Windows Phone'a Veda Android'e Merhaba başlıklı makalemizde microsoft wp, windows phone android ve wp android hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Google’a, Android 5.0 Lollipop Güncellemesinin Batarya Süresini Sömürmesiyle İlgili Yağmur Gibi Şikayet Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478