Google Fotoğraflar ve Cardboard App Store de

Google I/O 2015 konferansında Android M ile birlikte tanıtılan Google Photos uygulaması iOS uygulama mağazası App store geldi. Bununla birlikte Google Cardboard da App Store’da kendine yer buldui
Google 2 gün önce düzenlemiş olduğu Google I/O konferansında birçok kişinin merakla beklediği Android M sürümünü fazla detaya girmeden tanıttı. Android M sürümünün tanıtılırken aynı zamanda Google Photod ve Google Cardboard uygulamalarının yeni sürümleri de tanıtıma sunuldu
Google Fotoğraflar Hakkında Kısa Bilgiler;

Google Photos kullanıcılarına sınırsız fotoğraf depolama imkanı sağlayan bu uygulama dün itibari ile App Store’da  kendisine yer buldu. Bu uygulama, arayüzü ve kullanımının kolaylığı ile çok dikkat çeken ve göze hoş gelen bir uygulama görüntüsü çizmektedir. Google Photos uygulaması, özel ve genel fotoğraflarını bulut sisteminde depolayıp kaybolmamasını garantilemek isteyenler için birebir çözüm ortağı  görünümü vermektedir.
Google Cardboard Uygulaması Hakkında Kısa Bilgiler;

Google I/O 2015, konferansında sanal gerçeklik uygulaması olan Google Cardboard’un yeni sürümünü de tanıttı. Android platformunda aktif olarak indirilebilme imkanı bulunan Google Cardboard uygulaması sonunda iOS kullanıcılarının da kullanımına sunuldu. Bu uygulama iPhone 5, 5c, 5s, 6 ve 6 Plus ile uyumlu olacak alt sınıfların kullanımına sunulmayacak.

​Apple’nin bu iki uygulamayı iphone 4, ve 4S’e aktif etmemesi İOS9un da her Apple ürünlerine geleceği iddalarını az da olsa çürütmektedir.

Bir önceki yazımız olan Apple'ın Rootlesss Güvenlik Uygulamasına Karşılık Google'ın Yeni Bombası Project Abacus başlıklı makalemizde apple, manşet ve Project Abacus hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apple’ın Rootlesss Güvenlik Uygulamasına Karşılık Google’ın Yeni Bombası Project Abacus

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478