Google, Bu Seferde Meyve Sebze İşine Girdi!

Geçtiğimiz aylarda ev temizliği yapmaya başlayan Google şimdide Google Express ismiyle evlere taze meyve sebze hizmeti vermeye başladı.Detaylar haberimizde…

google Express

İnternet’in bir numaralı arama motoru olan Google A.ş geçtiğimiz ay ev’de temizlik işini başlatmıştı hatırlarsanız.Şimdide Google Express ile yine internet yerine gerçek yaşamı seçerek evlere taze meyve sebze hizmeti sunmayı planlıyor.
Google Express şimdilik sadece pilot bölge olan San Franciso ile sınırlı olacak fakat ilerleyen dönemlerde ilgi çok olursa tüm Amerika da yaygınlaşacağa benziyor. Hizmet almak isteyen müşterilerine her zaman taze yiyecek imkanı sunan Google Express Bloomberg gazetesinin yazdığı bir habere göre taze meyve sebze ihtiyacını Whole Foods ve Costco firmalarından yapacak.

Şimdilik konserve ve taze meyve sebze hizmeti sunacak olan Google Express ilerleyen dönemlerde ürün çeşitliliğini arttıracağını belirtiyor.
Google Express yeni başlattığı evlere meyve sebze hizmetiyle, yıllardır bu işle uğraşan Amazon Fresh şirketine rakip oldu.Yeni başlayacak rekabet çerçevesinde bakalım ilerleyen günlerde kim kârlı çıkacak, kim zarar edecek?

amazon freesh
Amazon Fresh gibi yıllardır kendini tanıtan ve sabit müşteri potansiyeli yüksek bir şirket karşısında Google nasıl bir yöntem bulacak ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Rolls-Royce Yeni Dawn Modelini Tanıttı! başlıklı makalemizde frankfurt motor show, rolls royca dawn ve rolls royce hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Rolls-Royce Yeni Dawn Modelini Tanıttı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478