Giyilebilir Kamera Geldi!

Teknolojik gelişmeler hızlı bir şekilde devam ediyor. Özellikle giyilebilir teknolojiler dikkat çekiyor. Akıllı saatler ve akıllı kulaklıkların ardından şimdi de giyilebilir kameralar geliyor. Akıllı ve mini boyutlarda olan bu kamera ile birlikte çekim yapmak artık çok daha kolay bir hal alıyor.

Son derece küçük boyutlarıyla dikkat çeken bu giyilebilir kamera, işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor. ParaShoot adı verilen bu kameranın özelliklerini ve nasıl çalıştığı ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

ParaShoot Özellikleri!

Adeta avuç içine sığacak büyüklükte olan ParaShoot, 52 x 36 x 12 mm boyutlarıyla dikkat çekiyor. Cihaz, kablosuz olarak çektiğiniz fotoğraf ve videoları, güvenli ve kısa bir süre içinde bulut depolama alanına atmanıza olanak tanıyor. Cihaz, bu özelliği ile, dahili depolama alanını fazla doldurmadan depolama yapmanıza olanak tanıyor.

ParaShoot, içerisinde bulunn 64 GB microSD kart ile verilerinizi yedeklemenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra, 1080p HD kalitede video çekmenize olanak sağlayan bu mini cihaz, 30 FPS ve H264 video sıkıştırma standartlarını anında uygulayabiliyor. Bunun yanı sıra kamera kalitesinde fedakarlık yapılmayan cihaz, küçük boyutuna rağmen 12 MP çözünürlüğünde fotoğraf çekmenizi sağlıyor.

kameraa

ProShoot, iOS ve Android işletim sistemine uyumlu çalışabiliyor. Cihazın görsel sabitleme özelliği sayesinde kaliteli ve son derece kolay çekimler yapmanız mümkün olmaktadır. Hızlandırılmış çekimlerin yanı sıra yavaş çekim imkanı da cihaza artı katan özellikler arasında yer almaktadır.

ParaShoot cihazında tüm bu özelliklerin yanı sıra kaydettiğiniz görüntüleri görebilme imkanı bulacaksınız. Cihazın 800 mAh büyüklüğünde bataryası olduğunu da belirtelim Cihazın mıknatıs özelliği sayesinde metal yüzeylerde yapışma özelliği bulunduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra, cihaz, elbiselerde, çantalarda ve daha birçok bölgede kullanabilirsiniz.

ParaShoot, Indiegogo sayfasında proje aşamasında toplanan bağışlardan sonra belirlenen rakamlara ulaşıldıktan sonra tasarlanmıştır. 20 Ekim tarihinde toplamda 160 bin doların üzerinde bir miktar toplanarak bitirilen bu ürüne sahip olmak için 199 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

ParaShoot cihazı, özellikle fotoğraf için telefonlarını kullanmak ve yer sorunu yüzünden kamera kullanmayanlar için uygun bir çözüm olacaktır. Cihazın küçük boyutuna rağmen sunduğu gelişmiş özellikler dikkat çekmektedir. Cihazdan edinmenizi öneririz..

Bir önceki yazımız olan Ofis İçi Kağıt Dönüşüm Makinesi Çıktı! başlıklı makalemizde epson, epson geri dönüşüm cihazı ve epson paper lab özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Microsoft Lumia 850: Tüm Detaylar Ortaya Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478