Galaxy Tab 4 10.1 Android Lollipop Güncellemesi Ardından İlk Görüntüleri

Galaxy Tab 4 10.1’e gelen Android Lollipop güncellemesi Almanya sınırları içerisinde dağıtımı gerçekleştirirek yavaş yavaş tüm ülkelere güncelleme desteği sunuluyor.

Samsung firmasının 4. varyasyon tabletlerinden bir tanesi olan aynı zamanda büyük bir ekrana sahip olan modeli Galaxy Tab 4 10.1‘e gelen Android Lollipop güncellemesi Almanya sınırları içerisinde dağıtımı gerçekleştirirek yavaş yavaş tüm ülkelere güncelleme desteği sunuluyor. Türkiye’de bir kaç gün öncesinde yapılan güncelleme desteği ile kullanıcılar cihazlarını güncelledi. Bir Türk kullanıcı internet ortamında tablet’in nasıl göründüğünü açıklayan ekran görüntüsü paylaşımında bulundu.

lolp2

 

Android 5.0 versiyonu ile birlikte gelen materyal dizaynın Samsung firmasının geliştimiş olduğu TouchWiz arayüzü ile bir araya gelerek karşımıza performans konusunda oldukça güçlü bir şekilde çıkış yapıyor. Firmanın sağlamış olduğu güncelleme desteğinde telefonlardan pek farkı olmayan genel görünüm ile bir araya getiriyor. Android 4.4.2‘ye göre oldukça daha hızlı ve daha aıcı bir performans desteği sunan Lollipop güncellemesi çoğunlukla kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar alıyor.

lolp6

lopl3

lopl4

lopl7

Bir önceki yazımız olan Turkcell’in En Akıllı Telefonu T60 başlıklı makalemizde Turkcell T60, Turkcell T60 fiyatı ve Turkcell T60 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook’a Çağrı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478