Galaxy Note 5’in Yeni Versiyonu: 128 GB’lık Galaxy Note 5 Winter Edition!

Samsung, ürettiği orta seviye telefonlar sayesinde 2015 yılının 3. çeyreğinde en çok kazanan akıllı telefon üreticisi olmayı başarmış görünüyor. Samsung’u yakından takip eden diğer iki önemli firma ise kolaylıkla tahmin edilebileceği gibi Apple ve Huaewei. Piyasaya birbiri ardına çok sayıda telefon çıkaran Samsung’un çıkardığı son modellerden biri de Note 5’in yeni versiyonu olarak lanse edilen’Winter Edition’ modeli. Winter Edition’ un en çok dikkat çeken özelliği ise 128 GB’lık dahili depolama alanıyla gelmesi. Winter Edition’ un Galaxy Note 5’ten tasarımsal olarak göze çarpan en önemli farklılığı da, telefonun arka kısmında bulunan Samsung Logosunun ise daha alt kısma yerleştirilmiş olması. Artırılmış hafızası ve arka kısmında bulunan logosunun dışında Winter Edition’ un Galaxy Note 5’ten donanımsal olarak herhangi bir farkı bulunmuyor.

128gb-lik-galaxy-note-5-winder-edition-

Bununla birlikte, Winter Edition ile ilgili olarak en çok merak edilen noktalardan bir diğeri de, fiyatının ne olacağı. Yaklaşık 846 dolar olacağı söylenen Winter Edition’ un Türkiye’deki satış fiyatının ise tahmini olarak 2477 tl gibi bir rakam olmasının beklendiğinin de altını çizelim. Bununla birlikte, şu an için sadece Güney Kore’de satışta olan Winter Edition’ un ülkemizde ya da diğer ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Öte yandan kullanıcıların Winter Edition’ u MicroSD kart desteği olmamasından dolayı oldukça eleştirdiğini de eklemek gerek. Samsung’ un bu telefonla istediği başarıya ulaşıp ulaşamayacağı ise şimdiden merak konusu.

Bir önceki yazımız olan HTC Firması Almanya’da Akıllı Telefon Satışlarını Sonlandırdı! başlıklı makalemizde htc, patent davası ve satışlar durduruluyor hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İPhone 6S, Samsung Galaxy S6, LG G4: Hepsi Sadece 1 Dolar Olabilir Mi?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478