En İyi Kablosuz 2 Kulaklık Galaxy Buds Plus Vs Airpods Pro

Galaxy Buds Plus Vs Airpods Pro

En İyi Kablosuz 2 Kulaklık Galaxy Buds Plus Vs Airpods Pro

En İyi Kablosuz Kulaklık Galaxy Buds Plus Vs Airpods Pro

Galaxy Buds Plus, AirPods Pro’dan 100 $ daha ucuz. Peki bu, onu satın almaya değer kılıyor mu? Apple’ın AirPods Pro kablosuz kulaklık ürünü, gürültü önleyici özelliği ile orijinal AirPod’lardan daha iyi sese sahiptir. Ancak 250 $’dan satışa sunuldukları için pek ucuz değiller. Öte yandan Samsung’un 150 $’a satılan Galaxy Buds Plus alternatifi, Apple’ın fiyatını gereksiz gösterebilir.

AirPods Pro

En İyi Kablosuz Kulaklık Galaxy Buds Plus Vs Airpods Pro

AirPods Pro, Apple’ın birinci sınıf kulak içi kablosuz kulaklık modelidir. Önemli ölçüde etkili aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Aramalar, podcastler ve müzikler harika bir şekilde dinlenebilir . Bluetooth ayarları menüsünde birçok özelliği kontrol edebilmenize rağmen, ses profilini veya ayarları tek bir ara yüzden ayarlamak için özel bir uygulamanın olmaması ise hayal kırıklığı yaratıyor. AirPods Pro’yu Android’de kullanabilirsiniz, ancak iOS ile eşleştirildiğinde daha iyi deneyim elde edersiniz.

Galaxy Buds Plus

Samsung, Galaxy Buds Plus’ın sesini ilk nesil kulaklarına kıyasla geliştirmiş durumda. Kulaklık, Android veya iPhone sahipleri için mükemmel bir seçim olabilir. Aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor, ancak gürültü yalıtımlı tasarım oldukça fazla sesi engelliyor. Böylece müzik AirPods Pro’dan daha dinamik geliyor. Pil ayrıca delicesine uzun bir süre dayanıyor, bu nedenle Galaxy Buds Plus’ı bütün gün kullanmak mümkün.

AirPods Pro Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Tasarımı

Galaxy Buds Plus, üç farklı boyutun yanı sıra, gerçekten iyice kulağınıza oturtmak adına üç farklı kanat ucu ile birlikte satılıyor. AirPods Pro, kulak kanalınıza bağlı olarak değiştirebileceğiniz üç boyuta sahip. Her kulaklık her kulağa uymayabilir. Kulağınızın boyutuna ve şekline bağlı olarak kulaklığın nasıl durduğu değişir. Dolayısıyla Galaxy Buds Plus’ın uyumu çok daha üst düzeyde. Özellikle küçük kulak kanalları olanlar için kablosuz kulaklık yerine daha iyi oturuyor. Açık havada vakit geçirirken, egzersiz yaparken, kulaklığın düşecekmiş gibi hissettirmemesi açısından Galaxy bir adım öne çıkıyor.

Gürültü engelleme özelliği sizin için gerçekten önemliyse AirPods Pro’nun bu konudaki başarısı takdire şayandır. Ayrıca epeyce terleyecek kadar spor yapıyorsanız; yağmurlu havada kulaklığınızı kullanabilmek istiyorsanız her iki kulaklık da ihtiyacınızı karşılayabilir. Ancak AirPods Pro, Galaxy Buds Plus’tan 2 kat daha fazla suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Bunun yanı sıra her iki kulaklıkta da kablosuz şarj özelliği bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Model Samsung Galaxy S20 Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yeni İphone SE 2020 ve İphone 11

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478