G Flex 2’nin Üzerinden 10 Ton Geçerse Ne Olur!

G Flex 2’nin Üzerinden 10 Ton Geçerse Ne Olur!

LG firmasının kıvrımlı ekrana sahip olan akıllı telefonu LG G Flex 2, geçtiğimiz günlerde çok ilginç bir dayanıklılık testine tabii tutuldu. İnanması biraz güç ama üzerinden tam 10 tonluk bir iş makinesi geçen akıllı telefonun son hali görenleri şaşkına çevirerek yok artık dedirtti. İşte detaylar..

LG firması bu yılın ilk çeyreğinin başlarında resmi olarak tanıtıp satışa sunduğu kıvrımlı ekrana sahip olan yeni modeli LG G Flex 2, teknoloji severler tarafından donanım konusunda geçer not almayı başarmıştı. 5.5 inçlik kavisli Full HD ekranı olan LG G Flex 2, işlemci konusu haricinde hiç şikayet almadı diyebiliriz, Snapdragon 810 işlemciden kaynaklanan ısınma problemleri dışında gayet başarılı bir cihaz oldu.

Donanım kadar dayanıklılık noktasında da birçok rakibini geride bırakan cihaz, kendi kendini onarabilen arka kapağa sahip ve ayrıca kavisli ekranı ise bükülmelere ve kırılmakara karşı çok daha dayanıklı.

Şimdi bu kadar telefondan övgü ile söz ettik ama elbette bu dayanaklılığında bir sonu var işte bu sorunun yanıtını arayanlar; bağımsız bir YouTube kanalı, LG G Flex 2 cihazı için benzerine rastlamanın pek mümkün olmadığı bir dayanıklılık testi uyguladı. Testte öncelikle bir çok kanalda yapılan ve  görmeye alıştığımız standart düşürme testini uygulayan ekip, daha sonra ise herkese “Yok artık!” dedirtecek, Flex 2 kullanıcılarını da sevindirecek o inanılmaz testi uyguladı.

Sonunda Bunuda Yaptılar LG G Flex 2 Üzerinden 10 Tonluk İş Makinesi Geçirdiler!

Şu ana kadar benzerine pek rastlayamayacağımız bir dayanıklılık testi uygulanan LG G Flex 2’nin üstünden Digiato isimli YouTube kanalı 10 tonluk devada iş makinesini geçirdi. Aşağıdaki verdiğimiz linkten izleyebileceğiniz videoda olduğu gibi yapılan testte sonuç hiçte beklendiği gibi olmadı.

Cihazım ekranı üzerinden direkt olarak iş makinesi geçtikten sonra organik olarak ekran paramparça oldu. Fakat işin çok ilginç bir tarafı var, üzerinden 10 tonluk iş makinesi geçen LG G Flex 2’nin fiziksel yapısının yani kasasının olduğu gibi kaldığı gözlemlendi. Cihazın dayanıklılığı konusundaki bu yorumu da sizlere bırakıyoruz.

image

Digiato Kanal Videosu;
https://m.youtube.com/watch?v=p1ZySRPfLqM

Bir önceki yazımız olan Fiyat/Performans'ta Son Nokta UMİ İRON başlıklı makalemizde iron, umi iron ve umi iron fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fiyat/Performans’ta Son Nokta UMİ İRON

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478