Fotoğraflarda Nasıl Güzel Çıkılır?

Fotoğraflarda Nasıl Güzel Çıkılır?

Fotoğraflarda nasıl güzel çıkılır?
Fotoğraflarda nasıl güzel çıkılır ?

 

Selfie denilen olayın hayatımıza girmesiyle beraber herkes de bi fotoğraf çekme merakı oluştu. Peki fotoğraflarda nasıl güzel çıkılır?

Kabul edelim: sosyal medyada paylaştığımız fotoğraflar beğenilince mutlu oluyoruz! Güzel görünmenin, beğeni almada etkisi ise oldukça büyük. Peki, Fotoğraflarda güzel çıkmak için hangi yöntemleri kullanmalı? Fotoğraflarda nasıl güzel çıkılır? Yüksek Topuklar’da açıklıyoruz; sonraki butonuna veya fotoğrafların üzerine tıklayıp okuyunuz.

Açıları bilin

Fotoğrafçılık hakkında biraz araştırma yapın ve açıların nasıl görüneceğinizi belirlediğini unutmayın. Çene yukarı / aşağı, yüz hafif eğik, kameraya direkt bakmak, sol veya sağ profilinizin hangisinin daha iyi olduğu gibi ayrıntıları bilin.

Emin olun

Fotoğraflarda Nasıl Güzel Çıkılır?

Fotoğraflarda Nasıl Güzel Çıkılır?

Kendinden emin bir insan her zaman güzel görünür. Gerçekten gülümseyin ve doğal olun.

Işık

Her şey ışıkla ilgilidir. Pek çok gece kulübü, restoran ve barda kötü ışıklandırma olduğunu unutmayın. Üstten gelen ışıktan kaçının çünkü saçınız parlak, yüzünüz karanlık olur. Göz çevresine gelecek ışık mümkünse, bunu kullanın.

Güçlü yanlar

Yüzünüzdeki güçlü yönleri bilin. Sağ veya sol profiliniz, diğerine göre daha iyidir. Elmacık kemikleriniz, dudaklarınız, gözleriniz, hangi yönünüz kuvvetliyse orayı ortaya çıkaracak makyaj yapın.

Orjinal olun

Kendinizi o an nasıl hissediyorsanız bu gösterin çünkü bu fotoğrafa yansır. Seksi, mutlu, güçlü veya huzurlu… Hissettiğiniz ve aklınızdan geçen fotoğrafa yansıyacaktır

Bir önceki yazımız olan Tarihin en çok satan 10 telefonu başlıklı makalemizde en çok satan akıllı telefon, en çok satan android telefon ve en çok satan telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Twitter istemcisi Tweetium 3.0 Windows ve Windows Phone için yayınlandı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478