FM 2016 Yeni Bilgiler!

Menajerlik oyunu denildiği zaman akla ilk gelen oyun, Football Manager (FM) serisidir. Sports Interactive firması tarafından yayınlanan serinin son oyunu FM 2016 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yabancı Kuralı Değişikliği!

FM 2015’da Türkiye Ligi lisanslı olarak yer alacak. Oyunda değişen son kuralların da uygulanacağı belirtiliyor. Oyuncuların canını en fazla yakan kurallardan olan yabancı sınırlandırılması kaldırılınca, bu durum oyuna da doğrudan yansıdı. Artık ülkemizden bir takım ile kariyer yapmayı düşünenler son yabancı kuralına göre oynayabilecekler.

Ülkemizde oyunun bağımlısı olan milyonlarca oyuncu, bu kural değişikliği ile birlikte oyunun daha iyi olacağını belirtiyorlar. Böylece özellikle destekledikleri takımları alan oyuncular, istedikleri yabancı futbolcuları alabilecekler.

Geliştirilen Özellikler!

FM 2016 oyununda birçok özelliğin geliştirildiği göze çarpıyor. Özellikle finans yönetimi konusunda yeni adımlar atıldı. Oyunda, yönlendirdiğiniz takımın finansal durumu gerçeğe çok yakın olacak ve gelir-gider dengesi önemli bir hale gelecek.

FM 2016’da menajer geçmişi ve profil konusunda da önemli gelişmeler yapıldığı belirtiliyor. Bunun yanı sıra iş görüşmeleri konusu da daha gerçekçi olacak. Ayrıca, futbolcu arama ve gözcülük konusunda da gerçekçi özellikler gelecek gibi görünüyor.

fmm

Gerçeğe En Yakın Menajerlik Oyunu!

FM 2016, geniş veri tabanıyla dikkat çekecek gibi görünüyor. Binlerce oyuncunun profili, genç ve umut vaat eden futbolcuların seçilmesi gibi özellikler oldukça önemli olacak. Bunun yanı sıra kulüplerin mali durumu, futbolcuların özellikleri de gerçeğe oldukça yakın bir şekilde oyunda yer alacak gibi görünüyor.

FM 2016 oyununun PC’de minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde olacak:

CPU: AMD Athlon, Intel Core

CPU Speed: Windows 7, 8, 10: 2.2 GHz+

OS: Windows XP, 7, 8, 10, Vista

RAM: 2 GB

Video Card: ATI Radeon 9800, NVidia GeForce FX 5900 Ultra, Intel GMA X3100

Free Disk Space: 4 GB

Heyecan Kasım’da Başlıyor!

Sports Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre, Football Manager 2016 oyunu Kasım ayının ilk haftasında raflardaki yerini alacak.

Oyunu dünya üzerinde yer alan milyonlarca menajerlik oyunu takipçileri ile birlikte ülkemizdeki oyuncular da heyecanla bekliyor. Oyun, daha çıkmadan adından söz ettiriyor ve çıktığı andan itibaren yine önemli satış rakamları elde edecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Android Oyunlarda Para Harcama Dönemi Bitti!!! başlıklı makalemizde android, apnana ve apnana kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

IFA 2015: Razer’den Yeni Nesil Diamondback!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478