Fallout 4’ün Yeni Ek Paketine İlk Bakış!

Fallout 4’ün yeni ek paketi Vault-Tec Workshop bu ayın sonlarına doğru satışa sunulacak. Neyseki ek paketin içeriğinde neler olduğunu görmek için ay sonunu beklemeye gerek yok.

Bethesda şirketinden dün gelen açıklamaya göre bugün Twitch üzerinden yayın yaparak paketin içeriğini tanıtacak.

Vault-Tec Workshop adlı ek paketin fiyatı sadece 5 dolar olacak. Kullanıcılara gerçekten çok büyük bir yer altı sığınağı yaratma imkanı sağlayacak eşyalarla dolu olan pakette ayrıca sığınak sakinleri üzerinde deneyler yapılabilecek.

Ek paketin resmi tanımı ise şu şekilde:

“Yepyeni Vault-Tec Workshop ile yer altında daha parlak bir gelecek inşa edin. Büyük bir sığınak yaratıp savaş öncesi endüstri malzemelerini kullanarak retro-nostaljik mobilyalar, ışıklandırmalar, ve tablolar yaparak yeni sığınak sakinlerini sığınağınıza çekin. Her iyi yönetici gibi sığınak sakinleri üzerinde Vault-Tec onaylı deneyler yaparak en ideal vatandaş nasıl olunur öğrenin. Vault-Tec araçları size veriyor, gerisi size kalmış!”

Bir önceki yazımız olan Xbox One'da Oynanabilen Tüm Xbox 360 Oyunları başlıklı makalemizde Microsoft, Xbox 360 ve Xbox One hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Pokémon Go Nasıl İndirilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478