Fallout 4 Yeni Özellikleri Belli Oldu!

Bethesda firmasının yapımcılığını üstlendiği Fallout 4, 10 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak. Seriye farklı bir boyut getirecek olan Fallout 4, şimdiden büyük bir merakla beklenmeye başlandı. Oyunda birçok gelişmiş özellik dikkat çekerken, gün içinde sızan yeni özellikler ile ne kadar önemli bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu bir kez daha anladık.

Gelişmiş Yüz Özelleştirme Özelliği!

Fallout serisinin bir önceki oyunu olan Fallout 3‘te karakterinizi fazla özelleştiremiyordunuz. Yani, karakterin sadece biraz farklı görünmesini sağlayan, hazır seçenekler arasından tercih yapabiliyordunuz.

fall

Fallout 4 ile birlikte karakterinizin her türlü fiziksel özelliğini seçebilme imkanı elde edeceksiniz. Yüz lekeleri, detaylı saç ve sakal seçimi ile dilediğiniz gibi bir karakter oluşturma imkanına sahipsiniz. Oyunda ayrıca, eşinizi seçebilme imkanınız vardır. Bunun yanı sıra, eşinize ve size benzeyen bir çocukta hikayenin devamında dünyaya gelecek. Bu özellikler oyundaki hikaye akışını doğrudan etkileyecektir

Fallout 4 ile birlikte çok daha kişisel bir hikayenin içerisinde yer alma imkanı elde edeceksiniz.

Gelişmiş Silah Eklentileri!

Fallout 4 ile birlikte serinin diğer oyunlarında olmayan bir özellik daha karşımıza çıkıyor Bu oyunda, gördüğünüz tüm eşyaları, silahınıza ekleyebileceksiniz. Yani çevredeki tenekeler, oyuncak arabalar, şişeler kimi zaman bir susturucu görevi görecek, kimi zaman da bir dürbün olarak silaha eklenebilecek.

falll

Fallout serisinde sadece görsel olarak zenginlik katsın diye eklenen tüm eşyaların artık bir işlevi olacak. Bu nedenle oyunu oynarken, çevrenizde yer alan her nesneye dikkat etmeniz ve ne işe yaradığını anlamanız gerekecek. Bu da oyuna ayrı bir hava ve bütünlük katacaktır.

Yapı Kurmak ve Yoldaş Komutları!

Fallout 4 oyununda, boş bir araziye gizlenmek için bir baraka yapma imkanınız olacak. Bunun yanı sıra evinizi de kendiniz inşa edecek ve bu evi çeşitli tuzaklar ile donatabileceksiniz. Bu da size avantaj sağlayacak.

fallll

Fallout serisinde önceki oyunlarda fazla etkinliği bulunmayan köpeğiniz bu oyunda daha büyük roller üstlenecek. Bu oyunda köpeğinizi belli bir bölgeye gönderebilecek ve ona eşyaları tanıtarak yardım etmesini sağlayabileceksiniz.

Fallout 4 ile birlikte muhteşem bir oyun deneyimi elde edeceksiniz. Oyun, PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak.

Bir önceki yazımız olan Eski Oyunlar Nintendo İle Yeni Platformda! başlıklı makalemizde eski oyunlar geliyor, eski oyunlar yeni konsollara geliyor ve mario golf hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ampere Uygumalası ile Şarj Aletinizin Orjinal Olup Olmadığını Öğrenin…

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478