Facebook’tan Beğen Butonunda Yenilik!

 

Sosyal medyanın en çok kullanılan paylaşım sitelerinden olan Facebook’un yenilik arayışları devam ediyor. Twitter,İnstagram gibi rakiplerine karşı geride kalmak istemeyen Facebook’un kullanıcılarının profillerinde yaptığı tanıtım değişikliklerinin ardından paylaşılan durumlarla ilgili yeni bir değişiklik yapmaya hazırlanıyor.

 

Kullanıcıların yaptığı paylaşımlar konusunda uzun süre önce ”Beğen” butonu getiren Facebook, artık bu beğeninin derecesini arttırma imkanı tanıyor. Nasıl mı ? Şöyle…

 

Facebook ‘beğen’ noktasının hemen üzerine emoji koymaya hazırlanıyor. Mesajlaşma konusunda emoji denilen surat ifadelerini kullanan birçok insanın Facebook’tan bu tür bir değişikliği beklediği konuşuluyordu.

 

Yani artık durumları beğenirken surat ifadesi kullanma şansına sahip olacağız. Bu şekilde beğenilerin derecesi de anlaşılıyor olacak.

 

Facebook’un ilerleyen zamanlarda durum paylaşımlarının geneli ile ilgili değişiklikler de planladığı konuşuluyor.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Tüm İnterneti Sığdırmaya Kalkarsak Kaç Adet CD Gerekir? başlıklı makalemizde Tüm İnterneti Sığdırmaya Kalkarsak Kaç Adet CD Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fallout 4 İçin Gereken Sistem Özellikleri Neler?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478