Facebook indirin ve arkadaşlarınız ile bağlantı kurun.

Artık herkes Facebook kullanıyor. Birçoğumuzun tarayıcılardan girdiği Facebook artık mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. Ancak bunun içinse ilk olarak Facebook uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra akıllı telefonunuza kurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizde Facebook uygulamasını cep telefonlarınızda kullanmaya başlayabileceksiniz. Akıllı telefonlarda kullanılan Facebook uygulamasının tüm özellikleri tarayıcılarda kullanılan Facebook uygulamaları ile aynı özelliklere sahip olduğu için bu uygulama sayesinde sizde tarayıcılarda yapabildiğiniz her şeyi bu uygulamada yapabiliyorsunuz. Bunun için ilk olarak Facebook hesabınız ile uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında sizde Facebook’un sunmuş olduğu tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. facebook indir bağlantısını takip ederek sosyal ağı ve facebook messenger indir bağlantısını takip ederek mesajlaşma uygulamasını mobil cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz.

Facebook, bir sosyal paylaşım sitesi olarak sizlere resim, yazı ve video paylaşma olanağı tanımaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra Facebook kullanan arkadaşlarınızı bulabilir ve onları ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ekledikten sonra onlarla sohbet edebilir ya da görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla istediğiniz oyunları seçerek oynayabilirsiniz. Facebook’ta yer alan onlarca oyun sizlere tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için sizde Facebook üzerinden tüm işlemleri ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

Facebook’ta aynı zamanda beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz markaları da bulabilirsiniz. Bu markaların tüm ürünleri aynı zamanda Facebook profillerinde de yer aldığı için tek bir tıklama ile ürünlerin bulunduğu sitelere yönelebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Kısacası Facebook sayesinde artık sizde tüm dünyayı ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri ise normal tarayıcılarda sunulan özellikler ile aynı. Ayrıca indireceğiniz Facebook uygulamasını bilgisayarınıza kurabileceğiniz gibi akıllı telefonlarınızı da yükleyebilirsiniz. Uygulamayı kurması son derece kolay. Bunun için indirme linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulamayı kurduktan sonra ise eğer daha önceden bir hesap açmamış iseniz bu durumda ilk olarak kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Daha önceden açtığınız bir hesap varsa bu hesaba giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizde Facebook üzerinden gönderi yapabilecek ve paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın yaptığı paylaşımları beğenebilir dilerseniz bu paylaşımların altına yorumlarda bulunabilirsiniz. Kısacası Facebook uygulaması sayesinde artık sizde sadece bilgisayardan değil aynı zamanda cep telefonlarından da Facebook hesabına giriş yapabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Nintendo NES Geri Dönüyor! başlıklı makalemizde mario, nintendo ve nintendo nes hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Quantum Break Steam’e Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478