Eski Sevgilinizi Satarmıydınız?

Eski sevgilisinden ayrılanlar için artık yeni bir site var.İlginç sitede sevgilinizi kiralayıp veya satılığa çıkarabiliyorsunuz.İlginç sitenin detayları haberimizde…

eskisevgilinisat

Bu haber başlığı dikkatinizi çekti değilmi.İlk gördüğümüzde bizde sizin gibi çok şaşırmıştık.Yeni kullanıma başlayan www.eskisevgilinisat.com internette yapılan e-ticaret’i ilginç bir noktaya taşıyor.

Sitenin kurulum amacı site isminden farklı aslında bu site sevgilisinden ayrılan insanları depresyondan, bunalımdan ve ayrılık psikolojisinden kurtulmalarına yardımcı olmak için kurulmuş bir site.
Sitenin kurucusu aslında bir bayan ve ilişkisini yeni sonlandırmış.Ayrıldığı sıralarda internette derman ararken böyle bir sitenin hiç olmadığını fark ederek neden olmasın diye araştırmalar yapıp en sonunda böyle bir isimle site kurmaya karar veriyor.

Eski sevgileler kaç paradan satılıyor? diye sorarsınız işte işin ilginç tarafıda burda.
Sevgilisinden ayrılan satıcılar eski sevgililerini bir bardağa , bir klavyeye , hatta fitness salonu üyeliğine satanlar bile var , bazıları ise aylık kiraya veriyor.

Siteden bir kaç ilginç ilanı sizlerle paylaşmak isterim ;

Çemkiren sevgili sahibinden

Hayırlısıyla pasta cilası yeni bakımları tam çok konuşur hesap öder can sıkıcıdır kiralıyorum satmıyorum evet kiralıyorum aylık 300 tl

 

Siteye yakın zamanda ek özelliklerin de geleceğini belirten Medya Yöneticisi Gözde Seminer, yakın zamanda gelecek özellikler arasında eski sevgilinize ait eşyaların devamlı rahatsız etmesini istemeyenler birbirlerine bu eşyaları hediye olarak karşılıklı gönderebilecek ayrıca kullanıcıların birbirlerini motive etmesi amacıyla aralarında
çiçek veya çikolata yollaya bilecekler.

Bu site ayrıca sadece eski sevgililerin satışı için değil sosyal sorumluluk aktiviteleri düzenleyerek de sosyal faaliyetler yaparakta yardımlaşmanın önemini gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Google Chrome’dan Müthiş Haber başlıklı makalemizde adblock, chrome performansı ve flash reklam engelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Batman: Arkham Knight Güncellemesi Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478