Enemy Front

Sniper Ghost Warriors’ın geliştiricisi City Interactive tarafından hazırlanan Enemy Front ile Amerikalı bir gazeteci olan Robert Hawkins’in kontrolünü ele alarak 2. dünya savaşında Nazilere karşı savaşıyoruz.

Oyunu oynadığınızda göreceksiniz bu gazateci arkadaş nasıl bir eğitim almışki bunca askeri rahatlıkla öldürebiliyor.Buna öncelikle takılmayın oyun işte deyip geçiştirin.Karakterimiz bir komando edasıyla kariyeri uğruna 1500 naziyi öldürmesini hikaye alıyor.

Düşmanlarınızı arkadan sinsice öldürebiliyor onları rehin alabiliyor.Öldürdügünüz askerlerin cesetlerini taşıyıp saklamayada biliyoruz.Şunuda söyleyelim dikkat dağıtmak için birde karakterimize taş vermişler saga sola attıgıız taşlar ile düşmanın dikkatini dağıtıp gizlice öldürebilirsiniz.Ama dikkat etmekte fayda var bir başka askerin dikkatini çekebiliyorsunuz.

Daha cok düşmanlarınızı sinsice öldürüyoruz oyunda rakibe bir yılan edasıyla yaklaşıp arkadan sokuyoruz.Oyunda taktik anlayışı cok önemli ilk hangi düşmanı öldürüp daha sonra hangisini öldüreceğinize karar vermeniz lazım.Oyundaki silah azlığından sikayet etmiyor değilsiniz aslında pek bir öyle silah yelpazesine sahip değil oyun hafiftende Call Of Duty 2 zamanlarınıda andırmıyor değil yani

Oyundaki silahlar 2.Dünya savası dönemindeki silahlar dürbünlü tüfek,makineli tüfek vs gibi.Aynı anda 2 silah taşıyabiliyorsunuz tahmin edeceğiniz gibi biri tabanca olurken digeride daha agır bir silah olabiliyor.

2.Dünya savaşı vari oyunları seviyorsanız bu oyunuda seversiniz elbette sunada değinmek istiyorum.Grafik olarak öyle ahım şahım bir grafiği yok oyunun cok daha iyi bir oyun daha sunabilirlerdi aslında bize artık fps oyunları cok ileri düzeyde yapiliyor bu Enemy Front onların biraz gerisinde kaldığı kanaatindeyim.

Oyunun oynanış vidosunu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DeadPool başlıklı makalemizde DeadPool, manşet ve Marwel hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Cihazda yeterli depolama alanı yok sorununa çözüm

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478