En İyi WhatsApp Uygulamaları!

Anlık mesajlaşma uygulamaları, son derece önemli bir konuma gelmiştir. Bu konuda en fazla kullanıcıya sahip olan uygulama WhatsApp ile ile ilgili yenilikler tüm hızıyla sürüyor. WhatsApp uygulaması sayesinde, sadece internet bağlantısı ile mesajlaşabilir, fotoğraf, video ya da ses dosyaları gönderip alabilirsiniz.

WhatsApp uygulaması özellikle Android işletim sisteminde 3. parti uygulamalar sayesinde özelleştirilme imkanıyla karşımıza çıkıyor. Android işletim sisteminde yer alan ve ön plana çıkan bazı WhatsApp uygulamaları ile bu programı çok daha etkin kullanmanız mümkündür.

İşte ön plana çıkan WhatsApp uygulamaları:

WhatAlert

Son dönemlere adeta damga vuran WhatAlert uygulaması, Android‘de fazla indirilen uygulamalar arasında yer alacak gibi görünüyor. Bu uygulama daha çok takip amacıyla dikkati çekiyor. WhatAlert uygulaması ile seçtiğiniz kişiler çevrimiçi olduğunda, profil fotoğrafını değiştirdiğinde ya da gerçek zamanlı olarak son olarak ne zaman görülmüş diye uyarılar alabilirsiniz.

WhatAlert uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

whatss

Smart AppLock

Smart AppLock uygulaması aslında sadece WhatsApp‘a özel bir uygulama değildir. Bu uygulama ile, WhatsApp’da dahil olmak üzere birçok uygulamaya şifre koyabilirsiniz. Özellikle WhatsApp uygulamasının güvenliğini önemseyenler bu şifre uygulamasını yükleyerek daha rahat etme imkanı elde edebilirler.

SmartAppLock uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

WCleaner for WA

WhatsApp programı için geliştirilen WCleaner for WA uygulaması ile, WhatsApp’ta yer alan sohbet geçmişinizi kısa sürede silebilir, WhatsApp aracılığıyla indirilen resim, ses ve video gibi dosyaların yedeğini alarak silebilirsiniz. Uygulamada ayrıca kişilerin profil fotoğraflarını cihazınıza kaydedebilirsiniz.

WCleaner for WA uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Sizler de Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza bu uygulamaları yükleyerek WhatsApp‘ı daha verimli ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haftanın Android Uygulamaları (21 Kasım) başlıklı makalemizde adobe capture cc, android ve android uygulamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG V10 Türkiye Fiyatı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478