E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Değil Öğrenme gelir – Yenilenmiş Haliyle E-Okul ( E-Okul Veli ) Sistemine Giriş

Çocuğu okuyan velilerin artık meraklanmasına gerek. İçinde doğru bilgileri hızlı ve günceli bir şekilde çocuğu hakkında hangi derslerde başarılı, kaş gün devamsızlığı var sorulara cevap bulabileceği bir geliştirmek olan E-Okul, veliler veçin onun değerli olmaya devam ediyor. E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır, eokul sistemi nasıl kullanır hepsi ve daha fazlası haberazim.com’da

Milli EĞİTİM bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı e-okul web sitesi şimdi yüzüne yeni eklediği uygulama ile öğrencilerin sınavlardan aldıkları notların sınıf ortalamasına göre sıralaması da artık görülebilecek.

E-okul veli bilgilendirme sistemipalace bölümüne istatistiki bilgiler eklendi. “Nın çalışmalarını tamamlayarak uygulamaya koyduğu yeni özellik şöyle;Milli Eğitim Bakanlığı

E-okul sisteminin içerisinde ders veli bilgilendirme notu, devamsızlık v. b nakil durumları geliyor. işlemler görülebilirken, yeni ilave edilen özellik ile bir bir dersten alınan notun, sınıf ortalaması ıle kıyaslanması artık bulabilmemiz mümkün.

e-Okul Nedir? :

e-Okul Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2007 yılının Ocak ayında söylemişti açılmış olan bir okul bilgi yönetim sistemi yazılımıdır. Bir öğrencinin okula kaydından başlayıp, mezuniyetine kadar olan tüm süreci içerir.

e-de okulun Kapsam
:

* Şu anda e-Okul modülüne tüm resmi ve özel ilköğretim okulları, anaokulları geliyor özel eğitim okulları giriş yapmaktadır. Kurumlarının da sisteme dahil edilmesi düşünülmektedir.İleride ortaöğretim

e-Okulda Neredeyiz? :

* Şu an itibariyle öğrencinin okula kaydı, dosya bilgilerinin geliyor resminin sisteme işlenmesi, nakil alma geliyor nakil ve işlemleri, devamsızlık girişi geliyor devamsızlık takibi, de okulun ders programının, okutulacak derslerin geliyor dersi okutacak öğretmenlerin bilgilerinin işlenmesi, sınav kasım gelir gelişim raporu işlemleri e-okul sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

e-Okulda neler oluyor? Olacak? :

* Kısa vadede öğrencilerin sınav sisteme işlenmesi, öğrenciye meat, takdir, teşekkür belgelerin verilmesi için ile ilgili ekranlar devreye girer alınacaktır projelerden aldıkları notların geliyor.

Tüm tarayıcılarda görüntülenebilecek

E-okul projesinin başlangıçta sorunları olduğu tarayıcıda çalışmadığı onun bilinmektedir geliyor. Eğitim Bakanlığı uygulamada ki hataları düzelterek e-okul, web adresinde bütün tarayıcılardan girilmesi bulabilmemiz mümkün hale geldi milli EĞİTİM bakanlığı, Milli.

3 aydır Bakan Nabi Avcı, verdiği talimat ile sürdürülen tüm çalışmalar neticesinde uygulamalar tüm arındırılmış e-okul sistemine gelir milyon ziyaretçi 150 erişmiş durumda yaklaşık.

E-OKUL VELİ SİSTEMİNE GİRİŞ – ONLİNE

Milli Eğitim Bakanlığı (milli EĞİTİM bakanlığı), bu tüm ilk kez tüm öğrenciler için bir bir dersten aldıkları notu, sınıf ortalaması ile karşılaştırabilecekleri istatistiki bilgileri e-okulsistemine ekledi

, Sınıf ortalamasının seni üstünde altında olduğunu, e-okul veli bilgilendirmesisteminin “değil” bölümünden görebilecek.Öğrenciler notlarının da

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Milli EĞİTİM bakanlığı yetkililerinden alınan bilgiye göre, e-okul.meb.gov.tr web sitesi artık yüzünü yenileme çalışmalarını tamamladı öğrencilerin onun türü okul bilgilerini öğrendiği Bakanlık öğretmen ve.

Bakanlığın e-okul sisteminde öğrencilerin derslerdeki öğrenebildikleri sisteme yeni yazılı notlarını bir bilgi daha eklendi. Buna göre, ders notu, devamsızlık geliyor nakil takip edebilirken, yeni eklenen bir özellikle bir bir dersten alınan notun, sınıf ortalaması ile mukayesesi bulabilmemiz mümkün bu hale geldi işlemleri için durumları.
e-okul tüm tarayıcılarda görüntülenebilecek

Internet explorer daha önce dışındaki tarayıcılarda görüntü bozukluğu geliyor işlem hataları veren e-okul sitesi, bu hatalardan arındırıldı Diğer yandan. Milli Eğitim Nabi Avcı,”yaklaşık 3 ay nın talimatıyla e-okul, tüm çalışmalar neticesinde sistemi bütün tarayıcılarda kullanılabilir önce başlatılan hale geldi.Bakanı

E-Okul Bilgilendirme Sisteminde Karşılaşılan Yapma Veli Sorunlar

E-Okul kolaylaştırsa da yapma sorunlarla karşılaşılabilmektedir sistemi her ne kadar bu alandaki işlemlerimizi veli bilgilendirme. E-Okul veli bilgilendirme sisteminde karşılaşılan bu sorunlardan bazıları öğrenci listelerinin tam olarak girilememesinden kaynaklanmaktadır. Bu yapılmadan düzeltilmelidir girişleri sorun değil. Aksi takdirde öğrenciyi sisteme ekleme şansı kalmayacaktır. E-Okul öğrencinin aldığı notlar girilemeyecektir sistemine. E-Okul veli bilgilendirme sisteminde sınıfı yanlış girilmiş değil giriş işlemleri başladıktan sonra öğrenci imkb sınıfı düzeltilemeyecek meat alamayacaktır geliyor. E-Okul, genel bilgiler ve veli velibilgilendirme sisteminde okulların çoğu öğrenciyi sisteme işlemekte ancak öğrenciye ait bilgileri girmemektedir için bilgileri. E-Okul veli bilgilendirme sisteminin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için öğrenciye ait bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. E-Okul velibilgilendirme sisteminde öğrenciye ait bilgilerin yanlış girilmesi büyük sıkıntılara yol açabilmektedir.

E-Okul veli bilgilendirme sisteminde Bakanlığının genelgelerde vermiş Milli Eğitim olduğu günlük bilgilerin (devamsızlık vb.) gün girilmesi onu gerektiği talimatı önem taşımaktadır oldukça. E-Okul velibilgilendirme sisteminin düzenli çalışabilmesi için Milli Eğitim Bakanlığının göstermiş olduğu genelgelere uyulması gerekmektedir. E-Okul veli bilgilendirme sisteminde karşılaşılan bu sorunlar sisteme girilen yanlış bilgi veya eksik bilgilerden kaynaklanmaktadır. E-Okul veli bilgilendirme sistemi, bilgiler doğru girildiğinde aksamadan çalışan bir uygulamadır.

Bir önceki yazımız olan Facebook Her Üye için Ceza Ödeyebilir başlıklı makalemizde Facebook, Facebook ceza ve Facebook cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Twitter dan Yeni uygulama

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478