Down The Mountain Oyun İncelemesi!

Down The Mountain, Mudloop firması tarafından piyasaya sürülmüştür. Android ve iOS işletim sistemlerinde yer alan bu mobil oyun, büyüklük anlamında da son derece uygun bir boyuta sahiptir. Yaklaşık olarak 26 MB büyüklüğünde olan bu oyunu, ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabilirsiniz.

Down The Mountain oyununda amaç, dağın zirvesinde yer alan karakteri aşağı indirmeye çalışmak. Bunu yaparken de aşağı ineceğiniz kısma dikkat etmelisiniz. Yol boyu yer alan yıldızları toplamanız, oyunda ilerlemeniz bakımından son derece önemlidir.

downn

 

Down The Mountain oyunu, yaklaşık 2 gün önce yeni versiyonuyla hem Google Play Store hem de iTunes’te yerini aldı. Oyunun son versiyonunda 50 yeni mod eklenerek, daha zor olması sağlandı. Bunun yanı sıra zorluk bakımından şikayet edenler için de en kolay mod eklenmiş durumda. Ayrıca oyunun grafikleri de geliştirilmiş durumda.

Oyunu tamamlayabilmeniz için yaklaşık 300 görevi yerine getirmeniz gerekmektedir. Görevleri tamamlayıp ilerledikçe oyunun daha da zorlaştığını fark edeceksiniz. Oyun, oldukça eğlenceli ve zaman geçirmek için önemli bir alternatif olmaktadır. Karakterinizi aşağı indirirken düşmanlara dikkat etmeniz ve yıldız olan kısımları kullanmanız gerekmektedir.

Down The Mountain oyununda karakterinizi aşağı indirirken, ağaçlara, bombalara, araçlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra mızraklar ve ıslak kısımlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Oyunda hediye kazanacağınız bölüm de mevcuttur. Toplam 99 karakter olan oyunda ilerledikçe seçebileceğiniz karakter sayısı artacaktır.

downnn

Down The Mountain oyununda dikkat çeken noktalardan biri de sizlere oyundaki tüm bilgilerinizi görme imkanı sağlamasıdır. Yani, oyunda ne kadar puan toplayıp, neler yaptığınızı hızlı bir şekilde görmeniz mümkün olmaktadır.

Down The Mountain oyunu gerçek anlamda bağımlılık yaratan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu oyunu Android ya da iOS işletim sistemine sahip cihazınıza indirebilirsiniz. Oyun içi reklamlardan kurtulmak için, oyunu oynarken kablosuz bağlantınızı kapatmanız gerekmektedir. Oyunun şu an için Windows Phone versiyonu bulunmamaktadır. Bu nedenle Windows Phone sahipleri bir süre daha bekleyecekler. Bu keyifli ve eğlenceli oyunu oynarken, zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyecek, sürekli ilerlemek için çaba göstereceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Türk Oyunu : Mount And BLade 2 Bannerlord başlıklı makalemizde Mount And Blade 2 Bannerlord, Odtü Atom ve Taleworlds hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Windows 10 Yükselişte

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478