Dishonored 2 İlk Oyundan Daha Büyük Olacak!

Oyuncuların açık dünya haritasında özgürce dolaşabildikleri, isterlerse Ajan 47 isterlerse bıçakla karşısına çıkan herkesi öldüren bir manyak ya da kimseyi öldürmeden sadece konuşarak işlerini halleden bir uzman gibi değişik karakterlere bürünebilme olanağı sağlayan Dishonored’ı oynayanlar çok sevmişti.

İlk oyunun Bathesda için çok büyük bir başarı getirmesi, ikinci oyun için kafalarda soru işareti bırakmıştı. Belki biraz geç oldu ama güç olmadı en azından çünkü Dishonored 2 hazırlıkları tüm hızlıyla sürüyor.

Geçen yıl E3’te ilk duyurusunu aldığımız Dishonored 2, ilk oyundan çok daha büyük bir harita, çok daha zengin bir hikaye, çok daha iyi grafikler, ve çok daha gelişmiş bir dövüş mekanizması ile satışa sunulacağı gün içi bizleri heyecanlandırıyor.

İlk oyun gibi yine birinci kişi gözünden oynayacağımız, etrafa görünmeden işler çevireceğimiz bir oyun olacak Dishonored 2. Fakat bu sefer oynanabilir karakterimiz sadece Corvo olmayacak. Konusuna göre artık büyümüş olan Emily Kaldwin de bir haşhaşin olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun giriş bölümünü Emily ile oynadıktan sonra kiminle devam edeceğimize karar verebileceğiz.

Haberimizdeki fragmanı izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi ise 11 Kasım.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Sun ve Moon Çıkış Tarihi Açıklandı! başlıklı makalemizde 18 kasım, çıkış tarihi ve pokemon moon hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Twitter Karakter Sınırında Değişikliğe Gidiyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478