Dikkat Çeken iOS 9 Adblock Uygulamaları!

iOS 9 en fazla ses getiren iOS güncellemesi oldu. Çıktığı andan itibaren çok büyük bir kitle tarafından indirilen uygulama ile ilgili birçok övgü dolu yorumun yanı sıra olumsuz yorumlar yapanların sayısı da az değil.

iOS 9 güncellemesini indiren bazı kullanıcılar takılma, donma gibi sorunlarla karşı karşıya kaldılar. Konuyla ilgili Apple forumlarında yorum yapan kullanıcılar şikayetlerini dile getiriyorlar.

Reklam uygulamaları masaüstü bilgisayarlarda sıklıkla kullanılıyordu. Mobil dünyada ise reklam engelleme programları genellikle pasif kalıyordu.

İçerik engelleme konusunda Safari ayarlarına eklenen “İçerik Engelleyiciler” ile birlikte kullanıcıların reklamlarla uğraşmaması hedefleniyor.

iOS 9 işletim sisteminin en önemli artılarından biri olan Adblock yani reklam engelleme programları arasında en iyi olanları sizler için derledik.

İşte en iyi iOS 9 Adblock uygulamaları:

1Blocker

1Blocker programı ücretsi ya da premium olarka hizmet sunuyor. Mobil reklamları engelleyen uygulamanın premium sürümünü edinenler için ise, veri güvenliği sağlanıyor.

Premium hesap isteyenler 2.99 Dolar karşılığında bu hesabı edinebiliyor.

Blockr

Blockr, ayar seçenekleri ve karmaşık menülerle uğraşmak istemeyenler için piyasaya sürülmüş bir uygulama. Safari İçerik Engelleyici olan uygulama aynı şekilde reklam engelleme işlevini de yerine getiriyor.

Program ücretsiz olarak reklam engelleme uygulaması sunmuyor. Program AppStore üzerinden 2.69 TL ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

add

Peace

Peace AdBlockr uygulaması Safari in Peace sloganıyla yola çıkıyor. Yani Barış İçinde Safari’de Gezinin sloganı benimseyen program gelişmiş menüsüyle dikkat çekiyor.

Peace AdBlockr uygulaması 2.69 TL fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Programın ücretsiz versiyonu bulunmamakta.

Pruift

AppStore’de bulunan en pahalı reklam engelleme programlarından biri olan Pruift Blocker son derece gelişmiş özellikler içeren bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Pruift Blocker 10.49 TL fiyatı ile AppStore’de kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Adamant

Farklı özelleştirme seçenekleri ile dikkat çeken Admant uygulaması son derece sade arayüzü ve basit kullanımı ile de beğenilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Adamant ücretsiz olarak reklam engelleme sunan programlar arasında en fazla öne çıkanlardan biri.

iOS 9 işletim sisteminde bu programlar ile birlikte istemediğiniz reklamlarla uğraşmak ve beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bakalım hangi uygulama daha fazla indirilecek?

Bir önceki yazımız olan iOS 9 Sürümünü iOS 8.4.1'e Düşürme! başlıklı makalemizde apple, ios 8.4.1 ve ios 8.4.1 geri yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Uzay’dan İnternet Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478