Davetiye ile Kutlamalara Teknolojik Çözüm

Çeşitli kutlamalar veya davetler için gönderdiğiniz kartlara artık kendinizde bir parça da ekleyebilirsiniz. Nasıl mı? İşte bu sorunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Günümüz davetiye ile kutlama yöntemlerine yeni bir bakış açısı kazandıran Sesli Davetiyeleri üreten uygulamanın, canlı kanlı iletişim kurmaktan yana geçmişteki sıcak ilişkilere özlem duyan ya da anılara değer veren kullanıcılar için çok önemli bir girişim olduğunu belirtmektedirler. Çok değerli duygular ile gönderdiğimiz bir çiçeğin çiçekçinin gözü önünde çöpe atıldığına teslim alınmadığına ya da bir vazoda çürümeye bırakıldığına pek çok kez şahit olmaktayız.

Keşke zaman dursaydı ve o anları alıp saklayabilseydim dediğiniz dakikalarımız yok mudur hayatımızda? İşte kendi sesimizle, duygularımızı sığdırabildiğimiz birkaç cümleyi, mesajlarımızın, çiçeklerimizin, davetiyelerimizin beraberinde gönderebilsek, o an dolan gözlerimizi, özlemi, yüzümüzdeki mutluluğu, heyecanı ya da pişmanlığı ekleyebilsek neleri değiştirebilirdik peki? Teknolojinin içinde boğulduğumuz günümüz dünyasında sosyal ilişkilerin insan olmanın en kıymetli ayrıcalığı olduğuna inanan Sesli Davetiyeler ekibinin, yine günlük hayatta kullandığımız basit teknolojileri derleyerek hayallerimize vücut verilmiştir. Sesli Davetiyeler, çiçeklerimizin, düğün davetiyelerimizin, tebrik kartlarımızın üzerine iliştirilen bir QR Code (Karekod) vesilesi ile o an paylaşmak istediklerinizi kısa video ya da ses kayıtları olarak sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz hediyeniz yanında ilettiğiniz mesajınızı canlı canlı sizin sesinizden dinlemiş olur. Hem farklı bir fikir gerçekleştiririz hem de tanıdıklarımıza verdiğimiz değeri biraz daha ön plana taşımız oluruz.

Bir önceki yazımız olan iOS 9.2 Yayınlandı! başlıklı makalemizde apple, ios 9.2 ve ios 9.2 alan modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S6 Edge+ Renkleniyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478