Crytek’in Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu: The Climb!

Cryengine’ nin gücünü arkasına alan Crytek, bu gün içerisinde yeni sanal gerçeklik destekli dağcılık oyunu The Climb’in ilk tanıtım videosunu yayınladı. Adında da belirtildiği üzere, The Climb, bir tırmanma oyunu olan The Climb adlı oyunda yapmanız gerekense,  rastgele bir dağın çıkabildiğiniz kadar çok yüksek yerlerine çıkmaya çalışmak.  Ayrıca bu oyunda doğayla iç içe olacağınızı da belirtelim. The Climb oyununun kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir oyun olmasının nedeni ise, oynanışının ve görsel özelliklerinin oldukça iyi olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca bu oyunu oynarken kullandığınız sanal gerçeklik kaskıyla yaptığınız hareketler de oldukça önemli.

Crytek 2

Bunun yanı sıra, The Climb’in aslında daha önce oyun basınına E3 2015 olarak duyurulduğunu, ancak oyun içerisindeki dinazorların sürekli olarak tırmanışa engel olduklarından dolayı pek bir şey anlaşılamadığını da hatırlatmakta yarar var. Crytek’in bu gün yayınladığı tanıtım videosunda ise neyse ki dinozorlar yok ve modern zamanda geçen oyunun grafikleri de oldukça iyi.

Öte yandan dinozor severler içinse, Crytek’in  Playstation 4 ve Morpheus için geliştirdiği Robinson: The Journey oyununun hala aktif olduğunu da belirtelim. Bu bilgilerin yanı sıra, The Climb’in çıkış tarihi olarak 2016 yılını versek te, hangi platformlara geleceği ve fiyatının ne olacağı hakkında ise şu anda kesin bir bilgi olmadığını da eklemekte yarar var. Crytek’in yeni oyunu The Climb’in oyuncular tarafından şimdiden çok beğenildiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Star Wars Battlefront, Dice Ekibinin İmzasıyla Geliyor! başlıklı makalemizde Battlefield 5, Battlefront ve Dan Vaderlind hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Sony’den Kullanıcıların İçini Rahatlatan Açıklama!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478