Çocuklara Özel Kodlama Kitabı Çıktı!

Geçtiğimiz aylarda 4 yaş ve üzeri çocuklar için kodlama dersinin geleceği duyurulmuştu. Bakan Fikri Işık’ın yaptığı açıklama sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi STEM Merkezi ve Pusula Yayıncılık birlikte bir kodlama kitabı çıkarttı. Çocuklar İçin Kodlama adındaki kitap öğretmen ve ebeveyn rehberliğinde çocukların programlama ve kodlamanın mantığını anlaması için önemli bir kaynak.

Çocuklar İçin Kodlama kitabının içeriği de çocuklara özel görsellerle desteklenerek kodlama meselesi gayet güzel bir şekilde anlatılıyor. Yazılım, kodlama ve programcılık hakkında detaylara değinen kitap çocuklara kodlamayı sevdirecek şekilde hazırlanmış.

Çocuklar İçin Kodlama Kitabı 37 TL

Birçok konuda çocuklara özel hazırlanmış bu yeni kodlama kitabı büyük zincir mağazalarda 37 TL’ye satılıyor. Bazen kampanyalarla daha uygun fiyatlara da bulunabilir. Geleceğin mimarları çocuklar için belki de en güzel hediye olacak olan Çocuklar İçin Kodlama Kitabı bizce evinizde yer edinmeli.

Cocuklar icin kodlama kitabi

Bir önceki yazımız olan Zeiss Lens' ler Sayesinde Telefonunuzla Profesyonel Fotoğraflar Çekebilirsiniz! başlıklı makalemizde DSLR, iphone 6 ve iphone 6s hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Windows 10 Zorunlu Oldu: Geçmemek İçin Yöntemler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478