Classnote Timetable İncelemesi!

Dünyanın ne fazla kullanılan işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sisteminde yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Google Play Store üzerinde bulunan uygulamalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Cihazlardan daha iyi verim alabilmek için geliştirilen bu uygulamalar ile hayatımız daha da kolaylaşıyor.

Son dönemde Android’de dikkat çeken uygulamalar arasında, Divlight tarafından geliştirilen Classnote Timetable uygulaması da yer alıyor. Son derece renkli bir arayüze sahip olan bu uygulama oldukça şık ve dikkat çekici özellikler içeriyor.

Classnote Timetable Uygulaması Ne İşe Yarar?

Günümüzde not alma konusu anlam değiştirmeye başladı. Artık yanımızda kalem defter taşımak yerine, akıllı telefonlarımızı kullanarak not alıyoruz. Bu da notlarla ilgili uygulamaların gün geçtikçe artmasına ve gelişim göstermesine yol açıyor.

Classnote Timetable uygulaması, not alırken girdiğiniz bilginin önemine göre istediğiniz rengi seçmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulama ile, aldığınız notların sadece önemi değil aynı zamanda türüne göre de değişik renkleri seçmeniz mümkün olmaktadır.

class

Classnote Timetable uygulaması, aynı zamanda Android işletim sistemi yüklü olan akılı saatler ile de uyumlu çalışmaktadır. Son derece sade ve renkli bir arayüze sahip olan uygulamayı çalıştırmak da son derece kolay. Yani, karışık bir yapısı bulunmayan uygulama bu yönü ile de beğeni topluyor.

Classnote Timetable tasarım anlamında Google Keep uygulamasını andırıyor. Uygulamanın en önemli artılarından biri ise boyut konusu. Uygulamanın boyutu sadece 4.8 MB olarak belirtilmiş durumda. Yani, depolama sorununa neden olmadan bu uygulamanın cihazınıza yüklenmesi mümkün.

Classnote Timetable uygulamasında son derece hızlı bir şekilde not alıp, bu notları hızlı bir şekilde kaydedebileceksiniz. Uygulamanın en fazla eleştirilen yönü ise reklam gösterimi olarak belirtiliyor. Reklamların sıkça gösterilmesi sorun oluyor. Bu sorundan kurtulmak isteyenler ise, 6.06 TL gibi bir ücret ödeyerek reklamlardan tamamen kurtulabilirler.

Classnote Timetable uygulaması, Android 4.0.3 Ice Cream versiyonu ve üstü versiyonlara yüklenebiliyor. Uygulamayı, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulamayı özellikle sıkça not alan kişiler tercih edebilirler. Tüm kullanıcıları bu boyutu küçük ama çok işe yarayan uygulamayı indirmeye ve kullanmaya davet ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan HTC One A9 Karşınızda! başlıklı makalemizde Evan Blass, HTC One A9 ve onleaks hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Unutmayacağız….

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478