Bu haftanın 5 Başarılı Android Uygulaması

Android telefon kullanan birçoğumuz için, yeni geliştirilen Android uygulamaları hakkında bilgi edinmek oldukça faydalı. Bu nedenle de biz de Android uygulamaları arasında en çok göze çarpanları araştırdık. Hatırlarsanız, geçen haftanın en iyi Android uygulamaları olarak Arrow Launcher, 7 dakika egzersiz, Weave: Video düzenleme, Bagu çizgi roman ve Manga ve son olarakta VPN Master olarak belirlemiştik.

 

Bu hafta içinse, milyonlarca Android uygulaması bulunduran Google Play Store’da bu hafta içerisinde en iyi olan 5 android uygulamasına şöyle bir göz gezdirdiğimizde en iyi diyebileceğimiz sıralayabiliriz: İncelemeye başlayacağımız ilk Android uygulaması, ‘Ya Çıkarsa?’. Android 2.3+ sürümlerini destekleyen bu uygulamada yarışma, kampanya haberlerini takip edebilir ve yapılan çekilişlerle şansınızı deneyebilirsiniz.

Haftanın 2. Android uygulamasının adı ise, Skortek 365. Bu uygulamada hem bütün spor dallarına ilişkin bilgileri, hem de futbol karşılaşmalarını takip edebilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda duyurusu yapılan bir diğer uygulamada, ÖSYM sınav sonuçlarının mesajla öğrenilebileceğiydi. Android uygulaması olan ÖSYM’nin resmi mobil sayfası, kolay kullanabilen ara yüzü ile öne çıkıyor.

en_iyi_

Bu uygulamaların yanı sıra, yoğun çalışanların oldukça işine yarayacağı düşünülen bir diğer uygulama ise, Gluru uygulaması. Bu uygulamada yoğun bir şekilde çalışan kişiler zamanlarını kolayca programlayabiliyor.

Günlük hayatta oldukça işe yarayacağını düşündüğümüz bir diğer Android uygulaması ise, Avast Battery Saver adı verilen uygulama. Bu uygulamanın önemi ise, telefonun pil ömrünü yaklaşık 4 saat kadar artırabilmesi.

 

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlar İçin Popüler Hashtag Uygulamaları! başlıklı makalemizde InstaTags4Like, Letstag ve TagsForLike hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Black Ops 3’ün Puanları Çok Yükseldi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478