Bu Haftaki En İyi Mobil Oyunlar!

Her zaman olduğu gibi bu haftada oldukça iyi oyunlar olduğundan dolayı haftanın en iyi oyunlarını sıralamak biraz zor olsa da performanslarıyla bu hafta öne çıkan oyunları listelemekte yarar var. Haftanın en iyi mobil oyunlarını  kategorisinde ilk sırada Rayman Adventures adlı oyun var. Rayman karakterini çok sevenlerin beğenerek oynayabileceği Rayman Adventures, Android  ve İOS platformlarında ücretsiz oynanabiliyor.

xhaftanin-en-iyi-mobil-

Haftanın mobil oyunlarında 2. sırayı ise korku Hastanesi 3D adlı oyun alıyor. Mahsur kalan bir arkadaşınızı kurtarmaya çalıştığınız oyun, korku ve gerilim türünde. Android ve İOS platformlarda ücretsiz oynanabilen oyunu deneyebilirsiniz.

Haftanın 3. mobil oyununa geldiğimizde Age Of Empires: World Domination adlı oyunu görüyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz oyunlar gibi bu strateji oyununun da ücretsiz olduğunu belirtelim.

Gelelim haftanın 4. ve en sinir bozucu oyununa. Ketchapp’ın ürettiği bir oyun olan The Walls’ta engellerle dolu yolda yolunuza devam etmeye çalışacağınızı belirtelim.

Basit ama eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz, haftanın 5. mobil oyunu olan Star Skater adlı oyunu deneyebilirsiniz. Bununla birlikte engelleri aşarak yıldız bir kaykaycıya dönüşeceğiniz Star Skater adlı oyunda eğleneceğiniz söylemek te mümkün.

Bu oyunların yanı sıra, bu hafta içerisinde Apple’ın İOS formunda yılın oyunu olarak seçilen Badland 2, Patronunuzu dövdüğünüz bir oyun olan Beat The Boss, sevimli hayvan Om Nom’un bütün şekerleri yediği Cut The Rope: Magic oyunu, Swing Copters 2, Gods Of Rome oyunlarını da deneyebilirsiniz.( bu arada bu oyunların ücretli olduğunu da belirtelim.)

 

 

Bir önceki yazımız olan 2016'da Gelecek Oyunlar! başlıklı makalemizde Dead İsland 3, Deus Ex: Mankind Divided ve For Honor hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Elephone, 4 GB RAM’e Sahip 32 GB’lık Saatler Üretecek!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478