BluTV Dizileri Nasıl İndirilir?

BluTv Dizileri nasıl indirilir

BluTV Dizileri Nasıl İndirilir?

İnternet kullanımının gün geçtikçe artması sonrasında, bu ilginin sonucu olarak birçok yenilik hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Bunun en önemli örneklerinden bir tanesi de geleneksel medya olarak bilinen televizyonun artık dijital ortamlara aktarılmasıdır. Yani dizi ve filmlerin artık internet üzerinde sadece bu işi yapan yasal platformlar üzerinden yayınlanmaya başlamasıdır. BluTV de bizlere bu hizmeti ücretli olarak sunan bir platformdur. Sadece internette yayınlanan birçok dizi yapmasının yanı sıra, sevilen eski dizileri de kaliteli bir şekilde tekrar yayınlaması bu kadar sevilmesinin en önemli nedenleri arasındadır. Bu platforma bu kadar fazla ilgi olmasının sonucunda ise insanların merak ettikleri birçok konu olmaktadır. ‘’ BluTV Dizileri Nasıl İndirilir? ‘’ sorusu ise bu konuların en başında gelmektedir. Bu makalemizde sizlere bu konu hakkında bilgi ve tavsiyeler sunacağız…

BluTV Dizileri Nasıl İndirilir?

BluTV Dizileri Programsız Olarak Nasıl İndirilir?

BluTV gibi dijital medya için dizi ve film üreten, yayınlayan ücretli platformlardan herhangi bir program veya eklenti kullanmadan içerik indirmek mümkün değildir. Ücretli bir platform olduğu için dizi ve film indirmek isteyen kullanıcılarının deneyeceği birçok yöntemi kilitlemiş bulunuyorlar. Diğer film ve dizi barındıran sitelerden içerik indirebilmek için kullanılan birçok yöntem BluTV sitesinden içerik indirmek içinde denenmiş fakat hiçbirinden başarılı sonuç alınamamıştır. Bu nedenle programsız olarak içerik indirebilmek mümkün gözükmüyor. BluTV sitesinin kaynak bilgilerinin detaylı bir şekilde incelenmesi sonrasında sitede bir açık bulunması ile birlikte programsız olarak indirme gerçekleştirilebilir fakat şuan için böyle bir açık bulunabilmiş değildir. Bu nedenle program ve eklentiler yardımı ile içerik indirme yoluna gidilmesi daha mantıklı gözüküyor.

BluTV Dizileri Nasıl İndirilir?

BluTV Dizileri Eklenti İle Nasıl İndirilir?

BluTV kullanıcılarına ücretli olarak hizmet sunduğu için programsız olarak içerik indirilmesini neredeyse tamamen kilitlenmiş durumdadır. Bu nedenle eklenti ve programlar yardımı ile indirme yapmayı denemek daha mantıklıdır. Birçok tarayıcı üzerindeki eklenti bu şekilde indirme yapmaya olanak sağlamazken, Opera tarayıcı üzerindeki Skyload isimli eklenti ile indirme yapmak mümkündür. BluTV Dizileri Nasıl İndirilir? Sorusuna cevap vermeden önce, dizi ve film indirme kısmına geçebilmeniz için bir adet BluTV hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer BluTV hesabınız yok ise aşağıda linkini vereceğimiz ‘’ Bedava BluTV Hesapları 2020 ‘’ isimli yazımızdan ücretsiz hesap edinebilirsiniz.

İndirme işlemini nasıl gerçekleştireceğinize dönecek olursak, BluTV hesabınıza giriş yapıp, öncelikle indirmek istediğiniz dizi veya filmi açmanız gerekmektedir. Ardından Opera tarayıcısı üzerinden Skyload eklentisini kurmanız gerekmektedir. Eklentiyi kurduktan sonra, tarayıcınız sağ üst kısmına bir simge eklenecektir. İndirmek istediğiniz dizi ya da filmi oynatmaya başladığınızda sağ üst kısımdaki simgede yeşil bir ışık yanacaktır. O simgeye tıklayarak indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava BluTV Hesaplarımıza ulaşmak isteyen okurlarımız buraya tıklayabilirler.

Konu ile ilgili anlamadığınız veya merak ettiğiniz hususlar var ise yorum kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan On Page Seo Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nesnelerin İnterneti ( IoT ) Neden Bu Kadar Önemli? 2020

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478