Blackberry Priv’in Satış Fiyatı Belli Oldu!

 

Telefon piyasasında yine hareketlilikler yaşanmaya başladı. Yazı geride bıraktığımız şu günlerde, birçok farklı alanda olduğu gibi telefon markaları arasında da bir ürün yetiştirme çabası hakim oluyor. Bu yeniliklerin hepsini takip etmek elbette kolay yapılabilecek bir iş değil.

 

Telefon piyasasında hatrı sayılır bir marka olarak bilinen Blackberry, şu günlerde yeni telefonunu görücüye çıkartmaya hazırlanıyor.Yapılan testlerde Note 5’ten daha ince olduğu belirlenen ve 18 megapiksellik kamerasıyla fotoğraf meraklılarına göz kırpan Blackberry Priv’den bahsediyoruz.

 

Blackberry’nin yeni telefonu olan Prit’in satış fiyatı ile ilk bilgiler gelmeye başladı. Bilindiği gibi Blackberry yetkilileri, Priv’in ucuza satılabilecek bir telefon olmadığını söyleyerek yüksek bir fiyatının olabileceğinin sinyalini vermişlerdi. Çin kaynaklarına göre bu fiyat 630 dolar civarlarında olan bir miktarda olacak.

 

Ülkemizde ise 2500 ile 3000 TL arasında değişmesi beklenen fiyatıyla Blackberry Prit’in fazla rağbet görüp görmeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Güvenlik Odaklı Granite Phone Akıllı Telefonunu başlıklı makalemizde Güvenlik Odaklı Granite Phone Akıllı Telefonunu hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Unicode Consortium’dan Yeni Emoji Müjdesi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478