BlackBerry İndirim Diyor

Oldukça zor günler geçiren ve batmanın eşiğinden dönen BlackBerry, son CEO’su John Chen’in akıllıca hamleleri ile yükselişe geçmiş, iş dünyası merkezli yeni cihazları ile rekorlar kırmaya başlamıştı. Satışlar konusunda oldukça mutlu olan marka bu kez de tatil dönemini fırsat bilerek müşteri portföyüne yeni kişileri de katmak istiyor.

:: John Chen, Tim Cook’un Peşinde

BlackBerry, yılbaşı tatil dönemi ve Noel’itema olarak seçipBlackBerry Passport ve BlackBerry Z30 gibi akıllı telefon modellerinde indirime gitti. Passport’un beyaz ve siyah renkli modelleri 699 dolar yerine 599 dolara satılmaya başlandı. Sadece Kanadalı değil Amerikalı kullanıcılar için de aktif olan indirim aynı zamanda başka bir model için de geldi.

14-12/26/blackberry-indirim.png

BlackBerry Z30 modeli Amerika’da yüzde 55 indirimle 225 dolara satın alınabiliniyor. Buna hem siyah, hem de beyaz modeller de dahil. Kanadalı kullanıcılar ise yüzde 50 indirim ile 250 dolara Z30’a kavuşabiliyorlar. İndirimler aynı zamanda birden fazla aksesuar için de geçerli tutulmuş.

Benzeri indirimlerin farklı marka ve modeller üzerinden ülkemizde de gerçekleşmesi dileğiyle.

SDN – ShiftDelete.Net

Bir önceki yazımız olan Temple Run VR ile macera sanal gerçekliğe taşınıyor başlıklı makalemizde gear vr, samsung ve sanal gerçeklik hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Galaxy S6 Çok Renkli Olabilir

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478