Beklenen Mobil Oyun: Unkilled Çıktı!

Unkilled, Madfinger Games tarafından geliştirilen ve mobil platformlar için üretilen bir oyundur. Mobil dünyasında en fazla bilinen oyunlardan olan, Dead Trigger oyunu ile bilinen firma, Unkilled oyunu ile de adından söz ettirecek gibi görünüyor.

İndirilebilir Durumda!

Mobil platformlarda tanınan ve FPS türü oyunlarla bilinen Madfinger Games sonunda suskunluğunu bozdu. FPS yani First Person Shooter türündeki silah arkası oyun türünden vazgeçmeyen firma, Unkilled oyunu ile de büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor.

Madfinger Games tarafından bugün yapılan duyuru ile, iOS ve Android platformları için Unkilled oyununun indirilebilir olduğunu açıkladı. Oyunda yine zombiler ile savaştan vazgeçmeyen firma, beklentileri karşılamış gibi görünüyor.

unkilledd

Grafik Kalitesi: AAA

Mobil oyunlar için belirlenen grafik kalitesinde AAA grafik kalitesiyle dikkat çeken Unkilled, takım halinde ilerleme mantığı üzerine kurulmuş bir oyundur. Yani, yaşadığınız zorluklarda ekip arkadaşlarınız size yardım edebiliyor ve sizi zor durumdan kurtarabiliyor.

App Store ve Google Play Store’de!

Unkilled oyunu, ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store‘de indirilebilir durumda. Oyun ücretsiz olarak indirilmesine karşın, birçok oyun içi özelliği satın almak ve oyundan daha fazla zevk almak için, oyun içi satın alma özelliğini kullanmanız gerekmektedir.

Macera dolu bir savaşa çıkacağınız Unkilled oyununda görsel efektlerin yanı sıra gerçekçi sesler de dikkat çekiyor. Firmanın daha önce çıkardığı oyunlar gibi kaliteli bir yapım olan Unkilled ile korku dolu, heyecanlı dakikalar yaşayacaksınız.

unkilleddd

Unkilled oyununda birbirinden zorlu hedefler bulunmaktadır. Ekip olarak hareket ettiğiniz oyunda ne kadar fazla zombi öldürürseniz o kadar fazla puan kazanıp, yeni silahlar ve özellikler elde edebiliyorsunuz.

Oyunda, birçok farklı özelliğe sahip olan, gelişmiş silahlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra farklı türde silahlar da dikkat çekmektedir. Karşılaştığınız zombiler de çeşitlilik göstermektedir. Oyunda ilerlemeye devam ettikçe zorluk seviyesi de artmaktadır.

Unkilled oyunu birbirinden zorlu aşamalardan oluşmaktadır. Şimdiden önemli bir indirme sayısına ulaşan oyun ile ilgili kısa sürede güncelleme gelmesi bekleniyor. Farklı bölümlerde yaşanacak bu aksiyon dolu yolculuktaki yerini almanızı ve oyunu denemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Need For Speed Hakkında Yeni Bilgiler! başlıklı makalemizde e3 2015, electronic arts ve need for speed 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Need For Speed Hakkında Yeni Bilgiler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478