Be My Eyes – Canlı Yayın Uygulaması

MyEye periscope benzeri bir uygulama. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği David Beckham’ in uygulamanın reklam yüzü olması. Benzer uygulamaların hedefinde bulunan Facebook ve Twitter MyEye uygulamasının hedefinde değil ancak MyEye sosyal paylaşım siteleri vasıtası ile paylaşılabiliyor.

Globe Search fonksiyonu

MyEye canlı yayın uygulamasının en belirgin özelliği ünlülerin canlı yayın paylaşımlarına özellikle vurgu yapması. Uygulamadaki bir başka dikkat çekici özellik ise Globe Search fonksiyonu. Bu fonksiyon ile tüm dünyadaki en popüler canlı yayın paylaşımlarını kolayca listeleyebilmeniz mümkün. MyEye uygulamasının içeriğinde küresel bir dünya haritası mevcut. Bu haritayı kullanarak dünyanın istediğiniz herhangi bir yerinde paylaşılan canlı yayın uygulamalarını seyredebilmeniz mümkün oluyor.

MyEye Farklı Özellikleri

MyEye canlı yayın uygulaması benzerlerine oranla çok fazla farklı yeniliği kullanıcılarına sunuyor. Şayet paylaşmış olduğunuz bir canlı yayını kaydetmediyseniz üzülmeyin. Uygulama bu canlı yayınınızı 3 gün boyunca sizin için serverlarında saklıyor. Tıpkı youtube uygulamasında olduğu gibi yapmış olduğunuz canlı yayınlar sonrasında sizin ilginizi çekebilecek diğer canlı yayın paylaşımlarını da ekran önüne getiren MyEye canlı yayın uygulaması kullanıcılarına son derece pratik bir uygulama deneyimi sunuyor.  MyEye canlı yayın uygulamaları şu anda lider olan periscope uygulamasını geriden takip etse de özellikle David Beckham’ ın markanın reklam yüzü olması ile bu farkı hızlı bir şekilde kapatacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook Arkadaşlarımız Listesinde Olmaması, Dünyanın Sonu Getirecek 8 Arkadaş Tipi başlıklı makalemizde Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Wacom “Create More” Yarışmasıyla Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478