Batman: Return to Arkham Ertelendi

Yayımcı Warner Bros. Interactive Entertainment daha önce 26 Temmuz için çıkış tarihi verdiği Batman: Return to Arkham’ı ertelediğini duyurdu. Fakat yeni tarih için herhangi bir bilgi verilmedi.

WB Games forumlarında yapılan açıklamada Arkham Asylum ve Arkham City oyunlarının Xbox One ve Playstation 4 için yeniden düzenlendiği sürümü olan Return to Arkham yapımcısı Virtuous Games için daha fazla zaman tanımak amacıyla ertelendiğini kesinleştirdi.

“Projenin ilerleme raporlarının incelenmesinden sonra WB Games takımı Batman: Return to Arkham’ı erteleme kararı almıltır. Bu vesileyle Virtuous Games çalışanlarına biraz daha zaman vermek Batman Arkham deneyimini daha üst seviyeye çıkaracaktır.” şeklinde bir açıklama yapan WB Games, geliştirilen grafikler, yenilenen çevre, ışık, efekt, ve gölgelendirme üzerinde çalışan Virtuous Games’e zaman tanımış oldu.

Arkham Asylum ve Arkham City Unreal Engine 3 oyun motoruyla yapılmıştı, bu sefer Unreal Engine 4 kullanılacak.

 

Bir önceki yazımız olan Kore İnternet Kafelerinde Overwatch League of Legends'ı Solladı! başlıklı makalemizde blizzard, league of legends ve overwatch hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kore İnternet Kafelerinde Overwatch League of Legends’ı Solladı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478