Batman: Arkham Knight Güncellemesi Çıktı!

Batman meraklılarının büyük bir merakla beklediği oyun olan Batman: Arkham Knight çıkmış ve çıktığı andan itibaren önemli satış rakamları elde etmişti.

Oyun çıktığı günden itibaren yaşattığı sorunlar nedeniyle büyük eleştiriler almıştı. Konuyla ilgili güncelleme bekleyen kullanıcılara müjdeli haber, sonunda geldi ve güncellemenin çıktığı duyuruldu.

Optimizasyon Sorunu!

Warner Bros Interactive tarafından yayımlanan Batman: Arkham Knight oyunu görsel efektleri ile adından söz ettirmişti. Aynı şekilde ses konusunda da gelişmiş özellikler içeren oyun, özellikle PC kullanıcılarına büyük sorunlar çıkarmıştı.

PC kullanıcıları için optimizasyon sıkıntıları yaratan oyunu, birçok oyuncu yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Artık bu oyuncular için, oyuna geri dönme vakti geldi.

batmann

Ara Güncelleme Duyuruldu!

Warner Bros Interactive tarafından Batman: Arkham Knight oyunu için ara versiyon güncellemesi yayımlandı. Bu güncellemeler ile, hatalar sonucunda büyük eleştirilere maruz kalan firma biraz rahatlayacak gibi görünüyor.

Güncelleme ile birlikte FPS atlamaları konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için, FPS atlamalarının düşürüldüğü belirlendi ve böylece oyuncular rahat bir nefes aldı.

Oyunda en fazla eleştirilen optimizasyon konusunda ise, VRAM kullanımı ve sistem hafızasının optimize edildiği açıklandı. Böylece PC kullanıcılarının oyunu rahat bir şekilde oynamaları sağlanmış olacak.

Oyun için daha detaylı, oyun içi seçeneklerinin eklendiği ve birçok kullanıcının başını ağrıtan, düşük çözünürlükte meydana gelen kaplama hatalarının düzeltildiği açıklandı,

Batman: Arkham Knight oyununda ayrıca, mekanik hard diskler üzerinde oynama yaparken yaşanan atlama sorunlarının da düzeltildiği açıklandı.

batmannn

Gelecek Planları Açıklandı!

Warner Bros Interactive tarafından ara güncelleme ile birlikte gelecekte oyunla ilgili planlar da açıklandı. Buna göre, oyunun en son DLC ve Sezon Bileti içeriği için destek ekleneceği açıklandı.

Oyunda fotoğraf modu gibi ek güncellemeler için destek ekleneceği ve bu desteğin kolay bir şekilde kullanılacağı açıklandı. Ayrıca Windows 7 kullanıcılarının yaşadığı hafıza problemleri için tüm hataların düzeltileceği açıklandı. Windows 10 kullanıcılarının AMD ekran kartlarında yaşadığı tüm problemlerin de yeni güncelleme ile düzeltileceği açıklandı.

Batman: Arkham Knight kullanıcıları çıkan güncelleme ile rahat bir nefes aldı ve oyunun keyfini doyasıya yaşamaya başladılar.

 

Bir önceki yazımız olan İrlandalı Boksör'ün Oyunu Çıktı! başlıklı makalemizde irlandalı boksör oyunu ve irlandalı turist hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Google Play Store deki Uygulamalara Dikkat!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478